Domů » Bleskovky » Huawei Watch 3 míří do prodeje. K hodinkám dostanete sluchátka zdarma

Huawei Watch 3 míří do prodeje. K hodinkám dostanete sluchátka zdarma

Na nedávné tiskové konferenci u příležitosti odhalení nového operačního systému HarmonyOS ukázal Huawei také chytré hodinky Watch 3, jež se mají stát vlajkovým modelem pro propagaci systému čínského giganta.

Huawei Watch 3 Pro clanek recenze

Huawei Watch 3 se chlubí pouzdrem z nerezové oceli 316L a digitální korunkou, která snímá různé úrovně tlaku a poskytuje haptickou zpětnou vazbu v reakci na dotek. Varianta s přídomkem Pro poté dostane safírové sklíčko, titanové tělo a keramické dýnko. Přední stranu zabírá 1,43″ AMOLED displej s rozlišením 466 x 466 pixelů a jemností 326 ppi, maximálním jasem 1000 nitů a 60Hz obnovovací frekvencí.

Huawei Watch 3 se taktéž mohou pochlubit třídenní výdrží v chytrém režimu a až 14denní výdrží v režimu extrémně dlouhé výdrže. Varianta s přídomkem Pro poté dostala 5denní výdrž v chytrém režimu a až 21denní výdrž v režimu extrémně dlouhé výdrže.

Hodinky Huawei Watch 3 si lze předobjednat mezi 1. a 11. červencem na oficiálním e-shopu společnosti Huawei za zvýhodněnou cenu. Výše slevy se liší podle jednotlivých modelů – Watch 3 s černým gumovým řemínkem získáte  za 9 499 korun, zatímco varianta s hnědým koženým řemínkem bude k mání za stejnou cenu, ovšem sleva v jejich případě činí 1 000 korun.

Slevy se týkají také prémiového modelu Watch 3 Pro – klasická varianta s koženým řemínkem bude k mání za 9 999 korun (místo původních 10 999 korun), nejvyšší verzi s titanovým řemínkem pak získáte už za 13 999 korun (původně 15 999 korun). Kromě zmíněných slev dostanete v předprodeji ke každým hodinkám také nová bezdrátová bluetooth sluchátka FreeBuds 4i. Hodinky už v redakci testujeme a brzy se můžete těšit na jejich recenzi.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

6 komentářů

  1. Na Gizchina je už recenze a za tu cenu šílené kompromisy.
    Je krásné, že je tělo z ušlechtilých materiálů, ale když neumí základní věci jako komunikaci přes BT a tím pádem mimo WIFI neaktualizaci údajů, nemožnost jakkoliv reagovat na notifikace, nemožnost ovládat hudbu z telefonu apod.

  2. to měli dát rovnou za 20tis. – prodeje budou stejné jako při součastné ceně

  3. Jako pro Flavor Flav z Public Enemy dobrý… To už si můžete přivázat k ruce budík po babi… Hodinky tlustý 1,5 cm… jim slušně šplouchá na maják v tý číně.

  4. Jinde ve svete davaj prockova sluchatka k tomu… je videt jak na nas ser*u…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).