Domů » Bleskovky » Huawei Watch 3 dostávají první aktualizaci. Zpřístupní měření tělesné teploty

Huawei Watch 3 dostávají první aktualizaci. Zpřístupní měření tělesné teploty

Před třemi týdny představil Huawei svůj operační systém HarmonyOS a společně s ním také několik produktů, které tímto systémem budou disponovat ihned od začátku prodeje. Jedním z nich byly chytré hodinky Huawei Watch 3, které jsou vybavené teplotním senzorem měřícím tělesnou teplotu, měřením glukózy v krvi, detekcí pádu a obsahují rovněž funkci SOS. Bohužel bylo také oznámeno, že tyto funkce budou dostupné pouze pro čínský trh.

Huawei Watch 3 1
Huawei Watch 3

Ještě před oficiálním zahájením prodeje v České republice ale svítá naděje, alespoň pokud jde o některé exkluzivní funkce. Dle informací dostávají hodinky Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro v Německu aktualizaci HarmonyOS 2.0.0.155 (C432E155R1P155) o velikosti 234 MB, která přináší několik zajímavých vylepšení.

Huawei Watch 3 3
Huawei Watch 3

Kromě tradiční optimalizace se odemkla také možnost měření tělesné teploty, přibylo rozpoznávání gest ruky a podpora pro více aplikací třetích stran. Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro by se měly dostat v Česku do prodeje k 1. červenci za předpokládanou cenu 9 999 korun, respektive 10 999 korun za variantu Pro.

Hardwarové parametry Huawei Watch 3
Systém: HarmonyOS
Rozměry: 46,2 x 46,2 x 12,2 mm, Hmotnost: 54 gramů
Čipset: Kirin A1 + STL4R9
RAM: 32 MB, Interní paměť: 4 GB,
Displej: AMOLED, 1,43", 466 × 466 px
Bluetooth: 5.2, Wi-Fi: 802.11 b/g/n, NFC:
, GPS:
Baterie: nezjištěno Li-Ion, Bezdrátové nabíjení:

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Za ty peníze hodně štěstí.
    Podle prvních recenzí se ani nedá reagovat na notifikace…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).