Huawei ve Vídni otevřel luxusní prodejnu. Podívejte se, jak vypadá uvnitř

HUAWEI Flagshipstore Wien 1

Čínský gigant Huawei představil několik nových přírůstků do svého portfolia – konkrétně smartphone Nova 9 či stylová sluchátka FreeBuds Lipstick. Vzhledem k tomu, že se celá akce odehrávala v rakouském hlavním městě Vídeň, nemohli jsme si nechat uniknout příležitost navštívit vlajkový obchod Huawei na slavné nákupní ulici Kärntner Straße 27, který byl otevřen 20. října.

Už samotná pozice obchodu naznačuje, že ačkoli Huawei přišel o služby Googlu, rozhodně neztratil sebevědomí – obchod se totiž nachází zhruba 130 metrů od vídeňského Apple Store. Inspiraci od konkurence z Kalifornie vlajkový obchod Huawei nezapře, ať už jde o exteriéry, či interiéry prodejny, která má celkem 600 metrů čtverečních a pět pater, z nichž jsou tři určené pro zákazníky.

„V Huawei neustále pracujeme na posílení našich vztahů se zákazníky po celém světě a na tom, jak usnadnit a vylepšit jejich každodenní život pomocí našich nejnovějších digitálních technologií,“ řekl Derek Yu, prezident Huawei Consumer Business Group pro centrální a východní Evropu, severské země a Kanadu. „Kromě technologického pokroku přítomného v našich inovativních produktech nabízíme fanouškům a uživatelům Huawei prvotřídní zážitek z nakupování v našich vlajkových obchodech Huawei po celém světě a nyní také v Rakousku.“

Vnitřní prostory obchodu jsou designově čisté a vzdušné, prim hrají produkty umístěné jak na stolech v prostoru, tak na zdech. Prostory jsou rozděleny hned do několika částí a nabízí poradenství, prodejnu, experience zónu, vzdělání, servis a prezentaci nejnovějších výrobku společnosti Huawei.

600 metrů čtverečních plných produktů Huawei

V suterénu nového vlajkového obchodu Huawei najdou zákazníci svět chytré domácnosti, od chytré kuchyně, přes inteligentní obývací pokoj až po běžecký pás a také možnost osahat si operační systém HarmonyOS. V horním patře prodejny se nachází servisní zóna Huawei, kde mohou zákazníci řešit problémy týkající se konkrétních zařízení.

Mezi vystavovanými produkty najdete takřka kompletní portfolio čínského výrobce, ať už jde o chytré telefony, tablety, notebooky, reproduktory, nebo monitory. Samozřejmě nechybí ani celá řada příslušenství a také vyškolený personál, který vám ochotně poradí s nákupem.

Pokud byste vlajkový obchod Huawei chtěli ve Vídni navštívit třeba během vánočních trhů, na které řada Čechů pravidelně míří, můžete tak učinit od pondělí do pátku mezi 10:00 a 20:00, případně v soboty od 10:00 do 18:00. Vídeňský obchod Huawei je pochopitelně o poznání větší než prodejna v pražském obchodním centru Westfield Chodov či již zrušený obchod v OC Quadrio.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku