Domů » Bleskovky » Huawei škádlí fanoušky na Facebooku: Ascend W2 s WP8 bude voděodolný (spekulace)

Huawei škádlí fanoušky na Facebooku: Ascend W2 s WP8 bude voděodolný (spekulace)

O připravovaném modelu Huawei Ascend W2 jsme toho na SmartManii už napsali poměrně dost. Díky nejrůznějším únikům máme nyní poměrně přesnou představu o tom, jak bude další hřebec ze stáje Windows Phone 8 vypadat a jakou si s sebou na trh přinese výbavu. Už poměrně klidné vody diskuzí na toto téma nyní opět rozvířila italská pobočka čínského výrobce, která na svoji stránku na Facebooku umístila tento propagační obrázek.

Z fotografie výše se dají s trochou fantazie vydedukovat tři zásadní informace. Za prvé, dříve uniklé rendery nelhaly. Za druhé, Ascend W2 bude skutečně voděodolný, možná i vodotěsný, jak se spekulovalo. A konečně za třetí, představení chystané novinky už je zřejmě za dveřmi a je docela možné, že se oficiálního odhalení dočkáme už za několik málo dnů na tiskové konferenci v Londýně. Ta je naplánována na 18. června.

Miroslav Havlíček

6 komentářů

 1. Martin (neregistrovaný)

  Jestli bude, tak dam mozna poprve v zivote huawei sanci.

  • Ale zase ma WP8, takze lepsi pockat na ekvivalent s Androidem.

  • Jirka (neregistrovaný)

   Haha to se načekáš :D

  • A proc, kdyz treba Martin pouziva WP, proc mu cpes sve nazory? Nech at si kazdy pouziva co mu vyhovuje. To be vyhovuje Android, ok tak to necpi do diskuze a nech si to pro sebe nebo tve kamose. Tady neni nikdo na to zvedavi.

  • Aaron: To právě asi ne, jak vidíš.. Smiř se s tím, že né každý skáče z robůtka deset metrů vysoko..

 2. Martin (neregistrovaný)

  Kdybych chtel droida tak si koupim Zko (ktere mimochodem mam) a nebo Samsunga. Ja chci WP a tohle zda se je jedina varianta ve wp svete. Uvidim jak bude vypadat. 4.3 idealni, 16GB ok kdyz budou karty. Uvidime.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).