Sledujte nás na YouTube

Huawei prý za týden představí telefon s Windows Phone 8

Když v červnu Microsoft poprvé představil Windows Phone 8, nezapomněl zmínit, že první telefony s tímto systémem ponesou na zádech loga jeho čtyř hlavních partnerů. Už víme, s čím přijdou Nokia a Samsung, spekuluje se i o novince od HTC, zbývá tedy odhalit přírůstek od Huawei.

Podle serveru Winp, který cituje údajně důvěryhodné zdroje, bychom se jeho představení měli dočkat již 25. září.  Zařízení má nést označení Ascend W1 a jeho cena má činit 2000 jüanů (cca 7 100 Kč včetně DPH). Dá se tedy předpokládat, že se bude jednat o smartphone střední až nižší třídy. Pokud by nabídl parametry podobné spekulovaným Nokiím Zeal a Flame, mohlo by se jednat o jejich zajímavou alternativu.

Zdroj: Winp.cn

Miroslav Havlíček

3 komentáře

 1. mimonaut (neregistrovaný)

  sem s ním, konkurence jezdravá (i když číňanům moc nefandim)

 2. Honza (neregistrovaný)

  Render je na wpcentral, ale kdo ví, jak nakonec bude vypadat

  [odkaz]

 3. GeorghiLounge (neregistrovaný)

  V těle androidího bratříčka Ascend P1 by určitě nevypadal špatně.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *