Domů » Bleskovky » Huawei potvrzuje účast na veletrhu IFA. Jakou novinkou se pochlubí?

Huawei potvrzuje účast na veletrhu IFA. Jakou novinkou se pochlubí?

Čínská společnost Huawei ani letos nevynechá největší evropský veletrh spotřební elektroniky IFA v Berlíně. Svoji tiskovou konferenci má naplánovanou přesně za měsíc, na 31. srpna na 14:00, trvat bude okolo 45 minut.

Podle délky prezentace je zřejmé, že Huawei patrně do Berlína nepřiveze žádný smartphone. Nejžhavějším adeptem na představení je nový vlajkový čipset Kirin 980, který bude pohánět letošní smartphony řady Mate; ty však budou zřejmě představeny až v říjnu nebo v listopadu. Tyto telefony mají zaujmout spoustou parametrů, a výkon čipsetu bude bezpochyby jedním z nich; vyroben má být 7nm procesem, což znamená velice dobrou efektivitu, tedy vyšší výkon ruku v ruce s nižší spotřebou.

Pokud se na veletrhu IFA dočkáme nějakého smartphonu, bude se pravděpodobně jednat o evropskou premiéru již představených kousků, například Huawei Nova 3.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).