Domů » Bleskovky » Huawei P9: Jaké jsou rozdíly mezi klasickou a dual SIM variantou?

Huawei P9: Jaké jsou rozdíly mezi klasickou a dual SIM variantou?

Od pondělí 2. května se v České republice prodává nový vlajkový model značky Huawei – P9, který si v naší recenzi vysloužil velmi kladné hodnocení. Výrobce jej u nás nabízí ve dvou barevných variantách: šedivé (Titanium Gray) & stříbrné (Mystic Silver). Kromě toho zákazník může vybírat mezi verzí s jedním či dvěma sloty na SIM kartu. V případě dual SIM varianty je ale nutné počítat se dvěma omezeními, které lze snadno přehlédnout.

Dual SIM bez NFC & 900MHz LTE pásma

Jak jsme vás již informovali v recenzi, klasická verze Huawei P9 (označení EVA-L09) disponuje slotem na nanoSIM kartu a microSD kartu a najdeme u ní NFC i podporu všech evropských LTE pásem. U dual SIM varianty (model EVA-L19) s hybridním slotem (2x nanoSIM nebo 1x nanoSIM + microSD) je nutné počítat s absencí NFC, a jak se nám nyní podařilo zjistit od českého zastoupení značky, chybí zde i podpora LTE pásma 900 MHz, které u nás používá Vodafone, což může být pro řadu zákazníků nepříjemné zjištění.

Huawei P9: Recenze

Huawei P9 v obou variantách se na českém trhu prodává za doporučenou koncovou cenu 14 990 Kč včetně DPH (verze se 3 GB RAM a 32GB úložištěm). Kompletní hardwarové parametry obou modelů a srovnávač najdete v našem katalogu telefonů.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Subscribe
Upozornit na
guest
25 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments