Sledujte nás na YouTube

Huawei P9 by měl disponovat duálním fotoaparátem

Do představení nástupce modelu Huawei P8 (recenze) zbývá ještě spousta času, ale už teď se začínají objevovat první informace. Novinka by prý měla disponovat duálním fotoaparátem – nasvědčuje tomu fotografie části zadního krytu. S duálním fotoaparátem už v minulosti experimentovalo například HTC, ale mezi uživateli se tento nápad nesetkal s příliš velkou odezvou. Sekundární kamera většinou slouží pro zachycení hloubky ostrosti či tvorbu 3D fotografií.

Huawei P9 by měl být dostupný ve dvou verzích – LTE a prémiovější Delux(e), která by rovněž mohla disponovat Force Touch displejem. Ten značka Huawei představila na začátku září společně s prémiovou verzí modelu Mate S (videorecenze). Telefon by měl pohánět procesor Kyrin 950 z vlastní produkce a chybět by neměla ani čtečka otisků prstů.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *