Domů » Bleskovky » Huawei P9 by měl disponovat duálním fotoaparátem

Huawei P9 by měl disponovat duálním fotoaparátem

Do představení nástupce modelu Huawei P8 (recenze) zbývá ještě spousta času, ale už teď se začínají objevovat první informace. Novinka by prý měla disponovat duálním fotoaparátem – nasvědčuje tomu fotografie části zadního krytu. S duálním fotoaparátem už v minulosti experimentovalo například HTC, ale mezi uživateli se tento nápad nesetkal s příliš velkou odezvou. Sekundární kamera většinou slouží pro zachycení hloubky ostrosti či tvorbu 3D fotografií.

Huawei P9 by měl být dostupný ve dvou verzích – LTE a prémiovější Delux(e), která by rovněž mohla disponovat Force Touch displejem. Ten značka Huawei představila na začátku září společně s prémiovou verzí modelu Mate S (videorecenze). Telefon by měl pohánět procesor Kyrin 950 z vlastní produkce a chybět by neměla ani čtečka otisků prstů.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).