Domů » Bleskovky » Huawei P20, Pro a Lite: kompletní řada ve všech barvách na 70 tiskových snímcích

Huawei P20, Pro a Lite: kompletní řada ve všech barvách na 70 tiskových snímcích

Už se to blíží. Za dva týdny představí společnost Huawei svoji novou řadu smartphonů P20, kterou budou ztělesňovat tři smartphony se stejným designem, avšak odlišnou výbavou a cenou. Server WinFuture.de získal kompletní databázi tiskových snímků všech tří modelů ve všech barvách z různých úhlů.

Huawei P20

Základní model má dostat LCD obrazovku s poměrem stran 19:9, rozlišením 1 080 × 2 240 pixelů a výřezem v horní straně, do kterého bude schována kamerka pro selfies. Hlavní fotoparát umístěný v levém horním rohu zad bude duální, přičemž jeden ze snímačů má být barevný (f/1.6) a druhý monochromatický (f/2.4). Chybět nemá laserový autofokus, LED blesk a čidlo teploty barev. Huawei P20 má dostat akumulátor s kapacitou 3 400 mAh a funkci dual SIM; naopak chybět zřejmě bude slot na paměťovou kartu. Telefon má podle renderů matná záda, je možné, že výrobce vsadí na kov v černé, modré a růžovo-zlaté barvě.

Černá

Modrá

Růžovo zlatá

Huawei P20 Pro

Nejvybavenější model z řady má dostat papírově stejný displej jako P20, má se však jednat o OLED panel. Ten však nemá být největší rozdílovou funkcí, tou bude fotoaparát se třemi čočkami. Hlavní součásti kamery mají být stejné jako u P20, třetí čočka má přidat funkci téměř trojnásobného bezztrátového přiblížení (ohnisková vzdálenost 80 mm). Telefon má také dostat větší akumulátor s kapacitou 4 000 mAh, nabízen bude ve třech barvách černé, modré a „Twilight“, u které se prolíná fialová a zelená metalíza.

Černá

Modrá

Twilight

Huawei P20 Lite

Nejlevnější a nejméně vybavený model bude mít oproti svým sourozencům několik viditelných odlišností – širší rámečky okolo displeje, čtečku otisků prstů na zádech, a lesklá, patrně skleněná záda. Díky nim telefon ze zadní strany připomíná poslední vlajkové Honory. Hlavní fotoaparát bude postrádat logo značky Leica, kterým se modely P20 a P20 Pro budou honosit. Huawei P20 Lite má být nabízen v černé, modré a růžové barvě.

Černá

Modrá

Růžová

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments