Huawei MateBook D16 se chlubí FullView displejem a výkonným procesorem

Huawei notebook 4

Společnost Huawei opět ukazuje, že notebooky opravdu umí. Novinka z rodiny laptopů, MateBook D16,  je toho důkazem. Pochlubit se může výkonným procesorem 12. generace Intel Core, 16palcovou FullView obrazovkou i plnohodnotnou numerickou klávesnicí, která je absolutní novinkou u laptopů Huawei. Nový MateBook D16 je k sehnání již nyní v rámci předprodeje na oficiálním e-shopu Huawei za zvýhodněnou cenu.

FullView displej: více prostoru na prohlížení

Huawei reaguje na rostoucí trend práce z domova a mimo kancelář, proto byl MateBook D16 navržen tak, aby sloužil jako hlavní zařízení pro práci. Laptop se tak může pochlubit 16palcovým FullView displejem s rozlišením 1920 x 1200 pixelů a poměrem stran 16:10.

Huawei notebook 5

Uživatele rozhodně potěší také svými tenkými rámečky, díky kterým tvoří poměr displeje vůči tělu  až 90 %. To zaručuje maximální komfort jak při práci, tak při sledování filmů. MateBook D16 disponuje také technologií Eye Comfort s certifikací TÜV Rheinland, která zaručuje nejen redukci modrého světla, ale zároveň uživateli přináší reálnější barvy, nezpůsobuje žlutý nádech a sledování obsahu na displeji tak zůstává příjemné i po delší době. Zároveň se umí přizpůsobit světelným podmínkám, aby se zabránilo namáhání očí.

Výkonný procesor i pro ty nejnáročnější úlohy

Srdcem nového MateBook D 16 je 12. generace výkonného procesoru Intel Core i5-12450H, díky kterému se nemusíte při práci omezovat a můžete mít zapnutých několik náročných aplikací najednou. Zcela nová hybridní architektura a 14 výkonných jader (6 výkonných a 8 efektivních) zvládne i ty nejnáročnější úlohy. Práce s laptopem je tak efektivní a bezproblémová. Střih videa, zpracování několika webových stránek, tabulek a prezentací tak nikdy nebylo jednodušší.

Lehká kovová konstrukce, numerická klávesnice či nová metalická anténa

Nový Huawei MateBook D16 se může pochlubit prémiově působící kovovou konstrukcí z hliníkové slitiny, která je jak stvořená pro přenášení mezi prací a domovem. MateBook D16 totiž váží pouhých 1,7 kg a je tak lehčí než většina 16palcových notebooků. Díky tomu ho nebude problém nosit klidně celý den v batohu, kde ponechá místo i na další potřebné věci. Jeho tloušťka je totiž pouze 18,4 mm. Hlavní dominantou celého atraktivní designu je zcela zaručeně numerická klávesnice.

Jde tak o první notebook Huawei, který disponuje fyzickou numerickou klávesnicí, což uživatelům umožńuje praktické a rychlé zadávání čísel. Kromě číselné klávesnice má MateBook D 16 ještě jednu novinku, kterou je vůbec první metalická anténa Huawei. Ta zlepšuje účinnost konverze signálu až o 56 %, díky čemuž zlepšuje stabilitu a rychlost sítě za podmínek slabého signálu. Videokonference, hraní her i další pracovní úkony tak můžete absolvovat bez zpoždění a záseků odkudkoliv.

Huawei notebook 6

Mimo to se můžete těšit na kvalitnější přenos videohovorů zásluhou 1080p kamery s širokým zorným polem a mikrofonu s aktivním potlačením okolního šumu. K tomu Huawei implementoval také algoritmy umělé inteligence, například dynamické virtuální pozadí či funkce FollowCam a Eye Contact, které posunou kvalitu přenosu vašich online meetingů na vyšší úroveň.

V předprodeji zakoupíte nový MateBook D 16 již teď na oficiálním e-shopu Huawei.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku