Domů » Bleskovky » Huawei Mate 20X: herní novinka s vysokou výdrží se představí příští týden

Huawei Mate 20X: herní novinka s vysokou výdrží se představí příští týden

Už příští týden se dočkáme odhalení nových smartphonů Huawei řady Mate 20. Dosud se očekávalo, že partu budou tvořit tři telefony – Mate 20, 20 Pro a 20 Lite, čínský gigant ale láká na čtvrtý přírůstek do rodiny.

Podle příspěvku na Twitteru se má jednat o herní smartphone nazvaný Mate 20X. Oproti výše uvedeným modelům má mít navíc vylepšené chlazení a patrně i akumulátor s vyšší kapacitou pro zajištění delší výdrže. Více informací zatím nemáme, pouze víme, že Mate 20X bude představen příští týden s ostatními modely nové vlajkové řady. Dá se předpokládat, že i tento telefon bude pohánět výkonný čipset Kirin 980.

Kirin 980 navštívil první benchmarky. Nabídne vyšší výkon než Apple A12?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Tak, jestliže dokáže ten úžasnej novej Kyrin 980 ze sebe vymáčknout v AnTuTu jen 313 tisíc bodů, tak si dovolím tvrdit, že to bude oproti S855 opět o 20% mín výkonu, stejně jako má současnej Kyrin970 oproti S845. Doufám, že novej Qualcomm S855 přijde ještě před Vánocema, ale nejspíš až po novým roce, lépe řečeno na MWC 2019

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).