Domů » Bleskovky » Huawei Mate 10 o sobě dává vědět: prohlédněte si jej na obrázcích a videu (oživeno)

Huawei Mate 10 o sobě dává vědět: prohlédněte si jej na obrázcích a videu (oživeno)

Aktualizováno 8. září: Na internetu se objevily další 2 nové fotografie reálného telefonu. Takto bude Huawei Mate 10 vypadat:

Původní text článku

Když někdo neuhlídá zaměstnance, je z toho leak. Tentokrát vyšel Černý Petr na Huawei, kterému unikly rendery připravovaného Mate 10. Obrázky a video spatřily světlo světa rovnou na dvou místech – na Priceraja Onleaks. Co můžeme z 3D renderů vyčíst?

Na přední straně nebude chybět bezrámečkový displej, který jen potvrzuje letošní trend. Čtečka otisků prstů se tomuto trendu ovšem nepodřídila, nalezneme ji pod displejem. S jistotou bohužel nemůžeme říci, jestli čtečka funguje také jako fyzické domovské tlačítko, nebo se jedná o pouhé senzorové tlačítko.

EXCLUSIVE LEAK: 360-Degree Renders of Huawei Mate 10

Leak si je ale jistý rozměry – 150,2 mm x 77,5 mm a tloušťka 8,4 mm leccos napoví. S čočkou duálního fotoaparátu můžeme ke tloušťce připočítat ještě půl milimetru navíc. Ačkoli to není zřejmé, předpokládá se, že Mate 10 nabídne poměr stran 18:9 a rozlišení 2 160 x 1 080 pixelů, to vše na 5,9″ uhlopříčce. Novinkou by měla být skleněná záda s plynulými přechody na kovový rámeček.

Další rendery Huawei Mate 10 si můžete prohlédnout na webu Compareraja.in.

Aktulizováno ve 21:05: Leaker Slashleaks na svém Twitteru zveřejnil uniklou fotografii předního panelu Huawei Mate 10 Pro.

Kirin 970 oficiálně: hvězdný čipset pro Huawei Mate 10 připravený na umělou inteligenci

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

5 komentářů

  1. Já tam tedy rámeček vidím ???? ale jinak pěkný. I když mi jako favorit přijde zatím lg v30.

    • LG V30 parádní až na baterii a přední selfie kameru, kéž by spojily tyto telefony dohromady z toho nejlepšího co každý model nabízí, to by byla paráda.

  2. Snad ta čtečka otisků zůstane tam kde je

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).