Domů » Bleskovky » Huawei Mate 10 o sobě dává vědět: prohlédněte si jej na obrázcích a videu (oživeno)

Huawei Mate 10 o sobě dává vědět: prohlédněte si jej na obrázcích a videu (oživeno)

Aktualizováno 8. září: Na internetu se objevily další 2 nové fotografie reálného telefonu. Takto bude Huawei Mate 10 vypadat:

Původní text článku

Když někdo neuhlídá zaměstnance, je z toho leak. Tentokrát vyšel Černý Petr na Huawei, kterému unikly rendery připravovaného Mate 10. Obrázky a video spatřily světlo světa rovnou na dvou místech – na Priceraja Onleaks. Co můžeme z 3D renderů vyčíst?

Na přední straně nebude chybět bezrámečkový displej, který jen potvrzuje letošní trend. Čtečka otisků prstů se tomuto trendu ovšem nepodřídila, nalezneme ji pod displejem. S jistotou bohužel nemůžeme říci, jestli čtečka funguje také jako fyzické domovské tlačítko, nebo se jedná o pouhé senzorové tlačítko.

EXCLUSIVE LEAK: 360-Degree Renders of Huawei Mate 10

Leak si je ale jistý rozměry – 150,2 mm x 77,5 mm a tloušťka 8,4 mm leccos napoví. S čočkou duálního fotoaparátu můžeme ke tloušťce připočítat ještě půl milimetru navíc. Ačkoli to není zřejmé, předpokládá se, že Mate 10 nabídne poměr stran 18:9 a rozlišení 2 160 x 1 080 pixelů, to vše na 5,9″ uhlopříčce. Novinkou by měla být skleněná záda s plynulými přechody na kovový rámeček.

Další rendery Huawei Mate 10 si můžete prohlédnout na webu Compareraja.in.

Aktulizováno ve 21:05: Leaker Slashleaks na svém Twitteru zveřejnil uniklou fotografii předního panelu Huawei Mate 10 Pro.

Kirin 970 oficiálně: hvězdný čipset pro Huawei Mate 10 připravený na umělou inteligenci

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments