Domů » Bleskovky » Huawei na evropský trh uvádí exkluzivní verzi chytrých hodinek

Huawei na evropský trh uvádí exkluzivní verzi chytrých hodinek

Huawei na veletrhu Mobile World Congress, který se konal v únoru letošního roku, představil exkluzivní verzi svých chytrých hodinek. Vzhled hodinek, které nesou název Huawei Porsche Design Smartwatch, je inspirován sportovním automobilem Porsche. Nyní se objevily v nabídce evropského e-shopu Porsche Design s cenovkou 795 € (20 600 Kč), což není až tak vysoká cena v porovnání s ostatními luxusními hodinkami v designu Porsche, ale je to dvojnásobek ceny klasických inteligentních hodinek Huawei.

Hodinky mají uvnitř Snapdragon Wear 2100 a paměť RAM o velikosti 512 MB. Disponují AMOLED displejem s úhlopříčkou 1,2 palce. Dále mají snímač srdečního tepu a běžecký trenažér s GPS. Hodinky slouží k volání i k mobilním platbám.

Huawei Porsche Design Smartwatch běží na systému Android Wear, vydrží až dva dny na jedno nabití a navíc podporují Bluetooth, Wi-Fi a NFC.

Michaela Brázdilová

Diskuze k článku

  1. No moc jste nám toho neřekli. Za ty prachy, nerez pouzdro? Safír sklo? eSIM či slot? Android Wear jaká verze?….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).