Sledujte nás na YouTube

Huawei chystá další top smartphone: Podívejte se na fotografii zadního krytu

Na čínské sociální síti Weibo se objevil snímek hliníkového zadního krytu dosud neodhaleného smartphonu od Huawei. V portfoliu výrobce by podle zahraničních informací toto zařízení mělo sahat velmi vysoko, což mimo materiál samotný dokládá i výřez na čtečku otisků prstů, podobně, jako to má třeba HTC One Max (recenze).

Srdcem novinky bude údajně nový osmijádrový procesor vlastní výroby s označením Kirin 920, který dle benchmarků nabídne obdobný výkon jako špičkový Qualcomm Snapdragon 801. Více informací v tuto chvíli není k dispozici a tak nezbývá, než vyčkávat. Nevylučujeme, že by Huawei nový model mohlo společně s Ascendem P7 představit na tiskové konferenci v Paříži, která se uskuteční 7. května.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. Kendal (neregistrovaný)

    Je to iba môj subjektívny pocit, alebo to vyzerá ako nejaký klon S5 od S?

  2. _iNTERFACE (neregistrovaný)

    to ze sa podoba na htc ok to beriem, ale ten druhy otvor?? snad nie ten primitivny snimac prstov aky ma to velke htc?? fuj to by bol fail…nechapem preco tito sikmooki vrobcovia furt nieco pchaju na zadnu stranu…tam sa nic ine ako fotak nehodi….

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *