Domů » Bleskovky » Huawei chystá další top smartphone: Podívejte se na fotografii zadního krytu

Huawei chystá další top smartphone: Podívejte se na fotografii zadního krytu

Na čínské sociální síti Weibo se objevil snímek hliníkového zadního krytu dosud neodhaleného smartphonu od Huawei. V portfoliu výrobce by podle zahraničních informací toto zařízení mělo sahat velmi vysoko, což mimo materiál samotný dokládá i výřez na čtečku otisků prstů, podobně, jako to má třeba HTC One Max (recenze).

Srdcem novinky bude údajně nový osmijádrový procesor vlastní výroby s označením Kirin 920, který dle benchmarků nabídne obdobný výkon jako špičkový Qualcomm Snapdragon 801. Více informací v tuto chvíli není k dispozici a tak nezbývá, než vyčkávat. Nevylučujeme, že by Huawei nový model mohlo společně s Ascendem P7 představit na tiskové konferenci v Paříži, která se uskuteční 7. května.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. Kendal (neregistrovaný)

    Je to iba môj subjektívny pocit, alebo to vyzerá ako nejaký klon S5 od S?

  2. to ze sa podoba na htc ok to beriem, ale ten druhy otvor?? snad nie ten primitivny snimac prstov aky ma to velke htc?? fuj to by bol fail…nechapem preco tito sikmooki vrobcovia furt nieco pchaju na zadnu stranu…tam sa nic ine ako fotak nehodi….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).