Domů » Bleskovky » Huawei Ascend W1 s Windows Phone 8 na nových fotografiích

Huawei Ascend W1 s Windows Phone 8 na nových fotografiích

V polovině října se na internetu objevil poměrně kvalitní render chystaného telefonu Ascend W1 s operačním systémem Windows Phone 8. Novinka od Huawei bude vybavena čtyřpalcovým WVGA displejem, 5Mpx fotoaparátem doplněným přední VGA kamerkou pro videohovory. Uvnitř pak najdeme dvoujádrový procesor o taktu 1,2 GHz, 400MHz GPU, 512 MB paměti RAM, 4 GB vnitřního úložiště a 2 000 mAh akumulátor.

  

Oficiálního představení bychom se měli dočkat na lednovém veletrhu CES, který se bude konat v Las Vegas. Kromě již avizované modré varianty se dočkáme také bílé, modro-černé, žluté a červené verze, a právě bílý a modrý Ascend W1 si můžete prohlédnout na nově uniklých fotografiích.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Takze 3 ze 4 WP8 zarizeni jsou koncepcne temer identicke

 2. s tim stříbrnym rámečkem to vypadá hrozně „čínsky“:-/

 3. Honza (neregistrovaný)

  Zepředu je to LG L-style jak vyšité.

 4. max (neregistrovaný)

  Jestli to půjde s cenou kolem pěti tisíc, tak je to přijatelná alternativa. Low-end WP8.

 5. W8 (neregistrovaný)

  nechcem brať nikomu ilúzie ale ak bude maž microSD slot tak je tento telefón v tejto cenovej kategorii v 98% lepší ako android v tej istej cene,pre BFU to bude lepšia a rozumnejšia náhrada

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).