Domů » Bleskovky » Huawei Ascend P7 se představuje na nových snímcích. Hlavní roli hraje 5″ Full HD displej

Huawei Ascend P7 se představuje na nových snímcích. Hlavní roli hraje 5″ Full HD displej

Chystaná vlajková loď čínského výrobce Huawei o sobě dává opět vědět prostřednictvím několika snímků, které unikly z čínského telekomunikačního úřadu Tenaa (ekvivalent amerického FCC). Zmíněné fotografie odhalují novinku ze všech stran a proto si můžeme udělat relativně ucelený obrázek o tom, čeho se v následujících týdnech dočkáme (ne že bychom to nevěděli už ze starších fotografií, které výrobci utekly). Huawei Ascend P7 bude po designové stránce vycházet z úspěšných tvarů současného modelu Ascend P7 a opět nabídne precizní dílenské zpracování.

  

U modelu Ascend P7 se dočkáme pětipalcového displeje s rozlišením 1080 x 1920 obrazových bodů. V kovových útrobách se bude ukrývat čtyřjádrový procesor HiSilicon s taktem 1,6 GHz, 2GB operační paměť a interní úložiště schopné pojmout maximálně 16 GB dat.

   

Na zádech smartphonu se usídlí čočka 16Mpx fotoaparátu, který doplní čelní kamerka s poměrně nezvyklým rozlišením osm megapixelů, což nepochybně potěší všechny milovníky selfie fotografií. Oficiální představení se odehraje v Paříži na samostatné akci výrobce, která se bude konat již 7. května.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *