Huawei Ascend P7 se představuje na nových snímcích. Hlavní roli hraje 5″ Full HD displej

Chystaná vlajková loď čínského výrobce Huawei o sobě dává opět vědět prostřednictvím několika snímků, které unikly z čínského telekomunikačního úřadu Tenaa (ekvivalent amerického FCC). Zmíněné fotografie odhalují novinku ze všech stran a proto si můžeme udělat relativně ucelený obrázek o tom, čeho se v následujících týdnech dočkáme (ne že bychom to nevěděli už ze starších fotografií, které výrobci utekly). Huawei Ascend P7 bude po designové stránce vycházet z úspěšných tvarů současného modelu Ascend P7 a opět nabídne precizní dílenské zpracování.

  

U modelu Ascend P7 se dočkáme pětipalcového displeje s rozlišením 1080 x 1920 obrazových bodů. V kovových útrobách se bude ukrývat čtyřjádrový procesor HiSilicon s taktem 1,6 GHz, 2GB operační paměť a interní úložiště schopné pojmout maximálně 16 GB dat.

   

Na zádech smartphonu se usídlí čočka 16Mpx fotoaparátu, který doplní čelní kamerka s poměrně nezvyklým rozlišením osm megapixelů, což nepochybně potěší všechny milovníky selfie fotografií. Oficiální představení se odehraje v Paříži na samostatné akci výrobce, která se bude konat již 7. května.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *