Huawei Ascend P6 se dočká aktualizace na Android 4.4: Kdy to bude?

Pro majitelé tenkého a elegantního smartphone Huawei Ascend P6 (recenze) máme dobrou zprávu. Jeden z klíčových osob z Huawei, Yu Chengdong, se totiž na sociální síti Sina Weibo a také v diskuzi na Baidu fóru zmínil, že aktuálně v Huawei pečlivě pracují na KitKat updatu, který bude pro uživatele dostupný na konci ledna příštího roku.

Zdá se tedy, že Ascend P6 přeskočí Android 4.3 a rovnou dostane aktualizaci na nejnovější Android 4.4 společně s aktualizovanou verzí uživatelského prostředí Emotion UI 2.0. Jako první však update obdrží uživatelé v Číně, do Evropy aktualizace na verzi 4.4 dorazí s několikatýdenním zpožděním.


Screenshoty z chystané verze Emotion UI 2.0

Tip: Podívejte se, kde můžete Ascend P6 koupit nejlevněji?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentáře

 1. Dany (neregistrovaný)

  Achjo :D

 2. bkf1 (neregistrovaný)

  „Jako první však update obdrží uživatelé v Číně, do Evropy aktualizace na verzi 4.4 dorazí s několikatýdenním zpožděním.“

  Vubec nechapu, jaky ma vyznam takhle UMYSLNE a ZBYTECNE ZDRZOVAT aktualizace mezi jednotlivymi zememi :-/ Tim myslim VSECHNY vyrobce…

 3. pedes (neregistrovaný)

  Ona přeci jen verze droidu pro čínu je trošku jiná. navíc čínských uživatelů je „mnogo“ takže jednak bude rychlejší odezva, jednak jsou méně nároční takže verze pro zmlsané evropany bude už vychytaná. mě by vždycky spíš zajímalo, proč lidé tak lpí na aktualizaci, když jim to zařízení funguje bez problémů.

 4. KuPa (neregistrovaný)

  Aby to nebylo jako s evropským updatem 4.2 pro Honor 2.. Sliby, chyby.. Přestože nás jistý Mirek na FB stránce Huawei Device CZ / SK ujišťoval, že update už opravdu konečně bude na konci listopadu tak přesto prd.. Opět se vymlouvají že musí opravit ještě nějaké chyby.. Jakoby na to už neměli času dost.. Snad se toho dočkám aspoň pod stromeček..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel