Sledujte nás na YouTube

Huawei Ascend P6 nabídne HD displej, quad-core procesor a tělo s tloušťkou 6,2 mm

Nedávno jsme vás informovali o úniku snímků chystaného smartphonu Huawei Ascend P6, který nabídne tělo tenké pouze 6,2 mm. Specifikace zařízení dosud zůstávaly zahaleny tajemstvím, nyní jsme se ale možná dočkali jejich odhalení. Podle posledních informací se novinka bude honosit 4,7palcovým displejem s HD rozlišením (1280 x 720 px) a pohánět ji bude čtyřjádrový procesor na frekvenci 1,5 GHz (nejspíše tedy model K3V2).

 

Operační systém Android 4.2.2 bude obohacen o novou verzi uživatelského prostředí Emotion UI, které bylo taktéž odhaleno na snímcích uveřejněných na Twitter kanálu @evleaks. Směrem k vám bude mířit čočka 5Mpx fotoaparátu, na zádech se pak bude vyjímat 8Mpx snímač včetně přisvětlovací diody. Máme před sebou tak nadějného zástupce vyšší střední třídy, jenž může oproti konkurenci zaujmout zejména nízkou tloušťkou a celkovým vzhledem. O dostupnosti ani ceně však prozatím nepadlo ani slovo. Oficiálního představení se dočkáme už 18. června na tiskové konferenci v Londýně.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

4 komentáře

  1. Ip Man (neregistrovaný)

    Honěj se o milimetry, ale hardwarově to spadá spíše do top modelů roku minulého !

  2. petr (neregistrovaný)

    kolik telefonů od huawei jste vyzkoušeli že se vysmívate této značce?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *