Domů » Bleskovky » Huawei Ascend P6 nabídne HD displej, quad-core procesor a tělo s tloušťkou 6,2 mm

Huawei Ascend P6 nabídne HD displej, quad-core procesor a tělo s tloušťkou 6,2 mm

Nedávno jsme vás informovali o úniku snímků chystaného smartphonu Huawei Ascend P6, který nabídne tělo tenké pouze 6,2 mm. Specifikace zařízení dosud zůstávaly zahaleny tajemstvím, nyní jsme se ale možná dočkali jejich odhalení. Podle posledních informací se novinka bude honosit 4,7palcovým displejem s HD rozlišením (1280 x 720 px) a pohánět ji bude čtyřjádrový procesor na frekvenci 1,5 GHz (nejspíše tedy model K3V2).

 

Operační systém Android 4.2.2 bude obohacen o novou verzi uživatelského prostředí Emotion UI, které bylo taktéž odhaleno na snímcích uveřejněných na Twitter kanálu @evleaks. Směrem k vám bude mířit čočka 5Mpx fotoaparátu, na zádech se pak bude vyjímat 8Mpx snímač včetně přisvětlovací diody. Máme před sebou tak nadějného zástupce vyšší střední třídy, jenž může oproti konkurenci zaujmout zejména nízkou tloušťkou a celkovým vzhledem. O dostupnosti ani ceně však prozatím nepadlo ani slovo. Oficiálního představení se dočkáme už 18. června na tiskové konferenci v Londýně.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

4 komentářů

  1. Honěj se o milimetry, ale hardwarově to spadá spíše do top modelů roku minulého !

  2. petr (neregistrovaný)

    kolik telefonů od huawei jste vyzkoušeli že se vysmívate této značce?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).