Domů » Bleskovky » Huawei Ascend G6 se začal prodávat v České republice: Jaká je cena?

Huawei Ascend G6 se začal prodávat v České republice: Jaká je cena?

Společnost Huawei začala na českém trhu prodávat dalšího zástupce střední třídy s označením Ascend G6. Nový model, který byl představen na konci února na veletrhu MWC 2014 v Barceloně, nabízí velmi dobrý poměr ceny a výkonu (přečtěte si naše první dojmy). Doporučená koncová cena byla stanovena na 5 990 Kč včetně DPH.

-

Od června se objeví také ve verzi s podporou vysokorychlostních sítí LTE (Ascend G6 4G) v nabídce operátorů O2 a T-Mobile. Ta navíc nabídne 8GB interní úložiště (základní verze má jen 4 GB). Cena zatím nebyla oficiálně stanovena, ale podle našich informací by se neměla nijak výrazně lišit od té pro základní model. Rozhodně tedy stojí za zvážení, zda se nevyplatí ještě chvíli počkat a pořídit si vybavenější verzi. Ascend G6 4G/LTE se mimochodem na vybraných trzích prodává pod označením Ascend P7 mini.

Graf ceny produktu HUAWEI Ascend G6 poskytuje server Heureka.cz

- - -

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Veronika (neregistrovaný)

    Kdy bude k dostání modrý?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).