Domů » Bleskovky » Huawei 18. června v Londýně odhalí další posilu do své stáje smartphonů

Huawei 18. června v Londýně odhalí další posilu do své stáje smartphonů

Zdá se, že nejen Nokia bude v Londýně v nadcházející době odhalovat nové smartphony. Zatímco její konference je naplánována už na úterý 14. května, Huawei bude nový model představovat 18. června a podle stručných informací na pozvánce by se mělo jednat o „stylovku s atraktivním designem“. Je docela možné, že se dočkáme premiéry supertenkého modelu Huawei P6 s tloušťkou pouhých 6,18 mm (více informací).

Bohužel o tomto telefonu zatím žádné další informace nejsou k dispozici; tipujeme, že se dočkáme minimálně displeje s HD rozlišením, 2 GB RAM, quad-core procesoru a 8Mpx fotoaparátu a Androidu ve verzi 4.2, který doplní vlastní uživatelské prostředí od Huawei. Obrovským překvapením by byla přítomnost fullHD panelu, v kombinaci s extrémně tenkým tělem by mohlo jít o skutečně zajímavé zařízení, tak se nechme překvapit, s čím se Huawei nakonec vytasí.

  
Starší fotografie prototypu tenkého Huawei P6 s tloušťkou pouhých 6,18 mm

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. jin (neregistrovaný)

  Důležitý je, zda se vůbec objeví v běžné distribuci v Česku! Huawei uvedlo již několik zajímavých mobilů, který se do Česka nedostaly.

 2. Mitoush (neregistrovaný)

  a baterka bude o jaké kapacitě? předpokládám, že to asi nebude žádný zázrak na výdrž, ale nechme se překvapit :-)

  • Knoxx (neregistrovaný)

   Baterie proč ? K čemu ? Žádná.. prostě nebude neni potřeba zabírá místo zbitečnost :D Huawei to má vymyšlené jinak k balení bude dodávat externí baterii kterou budeš muset nosit sebou :D

  • Mitoush (neregistrovaný)

   Jo nějakou takovou jak představila Nokie… zapojíš baterku přes USB a pak zmáčkneš zapínací tlačítko telefonu :D

  • Knoxx (neregistrovaný)

   Teď jsem dostal nápad na nejtenčí telefon oddělíš displej od zbitku telefonu prodloužíš kábliky alespoň na půl metru a budeš chodit jen s displejem a v kapse budeš mít takovou dokovací stanici :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).