Domů » Články » HTC Wizard: první pohled

HTC Wizard: první pohled

htcwizardNa stránkách mobilmania.cz si můžete přečíst krátký první pohled na mnohými očekávaný komunikátor HTC Wizard, doplněný několika fotkami. Jedná se pouze o souhrn známých informací a spíše zamyšlení nad tímto přístrojem, zejména jeho rozměry. Zmíněna je také otázka výkonnosti procesoru Texas Instruments taktovaného „pouze“ na 200 MHz, které se valná část lidí obává z důvodu malého výkonu, zejména pro potřeby internetové telefonie přes Wi-Fi.

Mnohem podrobnější informace včetně fotografií a prvních zkušeností naleznete na serveru pocketinfo.nl, celý text je bohužel v holandštině. Je také možno shlédnout video ukazující práci s Wizardem, a sice na pocketpc-club.nl.

Aleš Lalík

3 komentářů

  1. no bojim bojim toho procesoru …. mozna bude stihat skype, ale co paralelni beh aplikaci?

  2. Aleš Lalík

    Ano, na rychlost při běžném používání jsem také zvědav. Uvidíme v praxi, až se přístroj dostane k prvním recenzím a hlavně mezi uživatele. Snad nebude procesor degradovat jinak velmi zajímavé zařízení. Zatím musíme vyčkat

  3. Třeba to s tou frekvencí procesoru bude jak AMD a INTEL – AMDčka pracují při nižší frekvenci, ale jsou na tom podobně jako INTEL při vyšší frekvenci…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).