Domů » Bleskovky » HTC v tichosti představilo Desire 400 se 4,3″ displejem a dvěma SIM kartami

HTC v tichosti představilo Desire 400 se 4,3″ displejem a dvěma SIM kartami

Tchaj-wanský výrobce HTC nám v poslední době představuje spíše modely s menší úhlopříčkou displeje a nepříliš vysokým výkonem. Tuto tradici nikterak neporušuje ani novinka HTC Desire 400, která byla před několika dny v tichosti představena.

 

Podle ruských stránek HTC bude Desire 400 vybaven dvěma sloty pro microSIM karty. Displej nabídne úhlopříčku 4,3″ se vcelku nízkým rozlišením 480 x 800 px. O pohon se bude starat čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 taktovaný na 1,2 GHz společně s 1 GB operační paměti RAM. Fotoaparát zaujme solidní hodnotou 8 Mpx a LED bleskem, přední kamera pro videohovory nabídne rozlišení 1,6 Mpx. Interní úložiště bude disponovat kapacitou 4 GB s možností rozšíření o microSD karty. Šťávu bude dodávat baterie s kapacitou 1800 mAh.

  

Mírně odlišné parametry na svých webových stránkách uvádí ukrajinské zastoupení HTC. Podle nich by měl být Desire 400 vybaven dvoujádrovým procesorem, 5megapixelovým fotoaparátem a přední VGA kamerou. Rozdílné jsou rovněž rozměry smartphonu. Je tedy pravděpodobné, že HTC bude vyrábět několik verzí tohoto modelu pro různé trhy.

    

Desire 400 dorazí s uživatelským rozhraním Sense a funkcí BlinkFeed.  Bohužel neexistují žádné informace, do jaké cenové kategorie se novinka zařadí, nám se však podařilo na jednom ruském e-shopu najít cenu 6 150 Kč (po přepočítání podle aktuálního kurzu). HTC Desire 400 by měl být dostupný v celkem třech barevných variantách. Informace o dostupnosti na českém trhu nemáme v tuto chvíli k dispozici.

Michael Krahulec

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments