Domů » Bleskovky » HTC se s updaty začíná snažit. U11 Life dostává Android 9.0 Pie

HTC se s updaty začíná snažit. U11 Life dostává Android 9.0 Pie

Ačkoli je nová verze Androidu 9.0 s označením Pie na trhu už nějakou chvíli, updaty od výrobců nepřichází zrovna v raketovém tempu. Výjimkou jsou chytré telefony z programu Android One, které mají zajištěnou podporu několik let. Na většinu z nich se nyní dostává a nechybí mezi nimi ani společnost, která patří mezi otloukánky mobilního byznysu – HTC. Její model U11 Life, který je zařazen do programu One, nyní na evropském kontinentu postupně získává update na nejnovější verzi Androidu.

HTC U11 Life je prozatím jediným telefonem z portfolia tchajwanského výrobce, který nejnovější aktualizaci obdržel. Uživatelé U12+, U11 a U11+ se prozatím musí spokojit se starší verzí, přičemž o plánech na aktualizaci i těchto modelů nejsou známy informace. S tím, jakými si prochází HTC poslední roky finančními problémy je ovšem i tak zázrak, že nějaký z jejich telefonů aktualizaci vůbec obdržel.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentáře

  1. Pavel Klinger (neregistrovaný)

    Nevím, čemu se ctěný autor článku diví. HTC i přes svoji svízelnou situaci provádí pravidelné aktualizace zabezpečení či vylepšení aplikací. Jak může napsat, že o aktualizaci modelů U12+, U11 a U11+ není nic známo, když už v srpnu HTC oznámilo začátek prací na updatu na Android 9.0 pro tyto modely. Po zkušenostech s mobily HTC nemám důvod tomuto oznámení nevěřit.

    • Skopix (neregistrovaný)

      Htc na tom se sw podporou je mizerně. Do doby než vydali narychlo android 8 na htc 10 jsem je měl rád, ale od té doby je to hnus, htc 10,htc u ultra…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *