Domů » Bleskovky » HTC T6: Zvětšená verze HTC One s šestipalcovým displejem

HTC T6: Zvětšená verze HTC One s šestipalcovým displejem

Vlajkové telefony některých výrobců mají úhlopříčku pět palců, HTC má ve svém nejvyšším modelu One 4,7“. Již dříve se objevily spekulace, které říkají, že se HTC One dočká větší varianty. HTC však připravuje další zařízení, které by mělo být určeno pro lidi, kteří chtějí co největší telefon. Podle @evleaks, anonymního Twitter účtu, jehož autor ví prakticky vše dříve než ostatní, ponese nový obří model od HTC označení T6.

  

To je bohužel vše, co doposavad víme. Samotné kódové označení nám může naznačit úhlopříčku šest palců. Ta by nebyla překvapivá, jelikož další generace Samsung Galaxy Note 3 by se mohla dostat až na 5,9“. Také je zde spekulace o plánovaném zařízení od Sony, které má dosáhnout uhlopříčky 6,44 palce a nezapomeňme na již dostupný Huawei Ascend Mate, který má displej s rozměry 6,1“. Musím přiznat, že velké displeje mají něco do sebe a pokud nechcete neustále u sebe nosit tablet, mohou být telefony s úhlopříčkou přes pět palců zajímavá volba.

David Podzimek

10 komentářů

 1. T.Z. (neregistrovaný)

  Hurá na Sázavu pádlovat.

  • Jacek (neregistrovaný)

   Jak si jednou jeden zvykne na pádlo(mám SGN1), už asi nebude chtít menší úhlopříčku…jako já. Jak píšou předřečníci, každému vyhovuje něco jiného a navíc se říkávalo..,,Podle nosa, poznáš kosa“, teď se říká…,,Podle úhlopříčky poznáš kosa“ :-)

  • Přesně to je pravda. Já bych tyto pádla už nechtěl taky opustit. 5″ je super ,ale nevím jak bych se pral se 6″ ,ale asi bych si zvykl :)

 2. Pořád ty narážky na ty pádla už je to trapný ! Ale jako vše má svoje příznivce tak i odpůrce. Mě osobně se ale tento trend docela zamlouvá ! Vlastně kvůli tomuto trendu vznikla jakoby nová kategorie takzvaný tabletofon.

  • Pravda kazdemu vyhovuje jina velikost telefonu ;-) No ja uz bych asi vetsi telefon nez S2ku nechtel :)

  • To je pravda, ale proč nezačnou krom pádel vyrábět i hi-end malé telefony? Chápu, že spoustě lidí vyhovuje 20″ telefon, ale jsou to mnozí, kteří chtějí maximálně 4,5″ nebo spíš 4,3″.

  • tomogo: Apple, BB, Nokia, např. ti toto splní, a ano, není tam žádný výrobce Androidu, zde je to prostě nějak pokroucené.

  • Překroucený to mají dnes ti tebou jmenovaní, řekl bych. Musí se brát v úvahu, že normál je dnes někde jinde, než před pár lety.

 3. trent (neregistrovaný)

  tomogo: co třeba xiaomi mi2(s). 4.3″ a vnitřek jako nexus 4 resp. HTC one

 4. Deaktivovaný účet (01.2013)

  Já jsem za 6″ telefony rád. Vzhledem k tomu, že se nevyrábí žádný QWERTY smartphone, který by mi vyhovoval, tak mohu aspoň celkem rychle psát s displejem na výšku. Takový Swype a predikce českých slov a jsem na třetinové rychlosti ve srovnání s Blackberry 9900. Takže aspoň něco.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).