Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » HTC One X rootnut měsíc před uvedením na trh

HTC One X rootnut měsíc před uvedením na trh

Čtyřjádrový smartphone HTC One X s operačním systémem Android 4.0 „Ice Cream Sandwich“ se společně s dalšími novinkami modelové řady One (One S a One V) začne prodávat už 2. dubna (i v České republice), nicméně už nyní je pro něj dostupný SuperBoot root. O jeho existenci se postaral Paul O’Brien ze serveru MoDaCo. Superboot je upravený boot.img soubor, který rootne zařízení v případě, že z něj nabootujete; jedná se tedy o poměrně snadný postup, který zvládnou i méně zkušení uživatelé. Doufejme, že HTC do uvedení telefonu na trh díru použitou pro root nezalepí, protože kvůli předčasnému zveřejnění by na to měli čas.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

 1. narg (neregistrovaný)

  nerikalo se kdysi nahodou (asi pred rokem), ze HTC nebude branit rootu u novych zarizeni ??

  • htcjirka (neregistrovaný)

   To si pletes s bootloaderem,ze nova zarizeni ho nebudou mit zamceny nebo ho bude moznost odemknout pres oficialni stranky.A to HTC splnilo.

 2. niky79 (neregistrovaný)

  „Doufejme, že HTC do uvedení telefonu na trh díru použitou pro root nezalepí, protože díky předčasnému zveřejnění by na to měli čas.“

  V tomto pripadě je vhodné použít „kvůli“ místo „díky“ :-)

 3. Sir Sprice (neregistrovaný)

  Zajímalo by mě, jak se přišlo na ten root, když HTC One X ještě není v prodeji a nikdo ho nevlastní.. nikdo nemá možnost ho otestovat, na youtube taky nejsou jiná videa než z MWC.

  Nicméně toto zařízení rootovat asi nebudu, když nejde vyndat baterie :-)

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Paul má zřejmě přístup k testovacím kouskům. Ty jsou dostupné i v ČR, zkouší se s nimi třeba fungování v síti a další věci (ale pořád jde o prototypy).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel