HTC One X Deluxe Edition: Se sluchátky Beats Solo v balení

Čtyřjádrový smartphone HTC One X s operačním systémem Android 4.0 obohaceným o uživatelské prostředí Sense 4.0 se ještě ani nezačal prodávat, a už byla oznámena speciální edice, ve které společně s telefonem najdete i značková sluchátka  Solo Beats, která se samostatně prodávají za téměř 5 000 Kč.

 

Pokud jste na „HTC One X Deluxe Limited Edition“ dostali zálusk, pravděpodobně vás příliš nepotěším informací, že tahle varianta se zatím bude prodávat pouze na Taiwanu za 24 900 taiwanských dolarů, což je zhruba 15 780 Kč. Předobjednat telefon bude možné od 20. března a zatím nemáme k dispozici informace o tom, zda se tahle limitovaná editace dostane na další trhy. V České republice se HTC One X společně s dalšími novinkami One S a One V začne prodávat od 2. dubna.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. zune85 (neregistrovaný)

    takže sluchadlá su vlastne zaplatene

    keby dali take grado 225 tak by som to možno bral

    :D ale neee zelený robot neee

  2. Radiiimek (neregistrovaný)

    Pro autora: Ten odkaz na ty Beatsy je na Solo HD a k telefonu pokud jsme to pochopil správně jsou „pouze“ Solo a ty jsou o něco levnější :-)… Já jen ať si někteří hnidopichové tady nevymačkají prsty :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *