Domů » Články » HTC One M9: Navenek stejný, uvnitř se silným kladivem (videopohled)

HTC One M9: Navenek stejný, uvnitř se silným kladivem (videopohled)

HTC v Barceloně představilo nový One M9. Ten vypadá téměř identicky jako loňský top model, hlavní změny se tentokrát odehrály v hardwaru a softwarové výbavě. Jaká je novinka v praxi, prozradí náš videopohled.

 

HTC tuto neděli představilo nový One M9 (první dojmy). Méně zkušený uživatel by na první pohled mezi loňským One M8 a letošní novinkou nemusel poznat rozdíl. Na první pohled totiž vypadají skoro stejně, hlavní změna se ale odehrála uvnitř. Nový vyslanec tchajwanského výrobce láká na osmijádrový procesor Snapdragon 810, vylepšený fotoaparát, vylepšené prostředí Sense a v neposlední řadě i na hliníkové tělo.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. Sorry ale jeden low-end od nokie a hneď dobre že 200 komentov… A vlajkova loď od htc bez jedinej zmeny oproti mimulemu roku = 0 komentov za deň :D

  • Martin (neregistrovaný)

   Na proužek pod displejem (který stejně mají všechny telefony) už se všichni dávno vynadávali, tak chceš to tady číst znovu? Seš jasný příklad toho, jak jednoduše to vnímáš, ty tvrdíš, že je bez jediné změny, já tvrdím, že je jiný ze 100% a klidně se vsadím, že pravdu mám já.

  • Už len ten nádpis v recenzii – „navenek stejný“ evokuje že to nebude úplne v poriadku :D

 2. Asi si nikdo nevšiml, že je to M9. Vypadá to jako M8.

 3. xda (neregistrovaný)

  Ne vadi jedna vec a to je absence WP pouze a jen Android. A kdyz uz tam naladujou wp tak to prodavaji pouze v US.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).