Sledujte nás na YouTube

HTC One dostane další barevné varianty: Modrou a červenou

HTC One (recenze) je jeden z nejlepších chytrých telefonů s operačním systémem Android, který si můžeme koupit. V současné době je dostupný ve dvou barevných variantách – černé a stříbrné. Měly by však přibýt dvě další, červená byla již dříve ukázána a nejnovější obrázky ukazují i modrou verzi HTC One. O jejich dostupnosti se zatím neví, ale očekává se v nejbližších měsících.

 

HTC prý prodalo pět milionů kusů svého nejvyššího modelu, rád bych viděl tuto informaci oficiálně a o jaké prodeje se jedná, i tak je to slušný úspěch. Prodat polovinu toho co Samsung s výrazně menší marketingovou a distribuční podporou. Dvě nové barvy by měly HTC pomoci s úspěchem modelu One. Samsung na počátku měsíce uvedl nové barvy Galaxy S4 – modrou, červenou, fialovou a hnědou. Pro HTC by bylo dobré, kdyby se mu podařilo dostat nové barvy na trh dříve. Zároveň se spekuluje, že HTC po vzoru Samsungu přijde s vlajkovou lodí s čistým Androidem.

 

David Podzimek

Jeden komentář

  1. goodhoko (neregistrovaný)

    Mmm, ta modrá je super sexy!

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *