Domů » Bleskovky » HTC One dostane další barevné varianty: Modrou a červenou

HTC One dostane další barevné varianty: Modrou a červenou

HTC One (recenze) je jeden z nejlepších chytrých telefonů s operačním systémem Android, který si můžeme koupit. V současné době je dostupný ve dvou barevných variantách – černé a stříbrné. Měly by však přibýt dvě další, červená byla již dříve ukázána a nejnovější obrázky ukazují i modrou verzi HTC One. O jejich dostupnosti se zatím neví, ale očekává se v nejbližších měsících.

 

HTC prý prodalo pět milionů kusů svého nejvyššího modelu, rád bych viděl tuto informaci oficiálně a o jaké prodeje se jedná, i tak je to slušný úspěch. Prodat polovinu toho co Samsung s výrazně menší marketingovou a distribuční podporou. Dvě nové barvy by měly HTC pomoci s úspěchem modelu One. Samsung na počátku měsíce uvedl nové barvy Galaxy S4 – modrou, červenou, fialovou a hnědou. Pro HTC by bylo dobré, kdyby se mu podařilo dostat nové barvy na trh dříve. Zároveň se spekuluje, že HTC po vzoru Samsungu přijde s vlajkovou lodí s čistým Androidem.

 

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Mmm, ta modrá je super sexy!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).