HTC M7: Únorová premiéra v Londýně, do prodeje půjde v březnu (aktualizováno)

Chystanou vlajkovou loď tchaj-wanské společnosti HTC, model M7 asi není potřeba nijak podrobně představovat. Původně se očekávalo, že HTC tento 4,7″ model s fullHD displejem představí na konci února při příležitosti konání Mobile World Congressu v Barceloně. Podle serveru DigiTimes však HTC premiéru modelu M7 plánuje ještě před MWC na samostatné akci v Londýně, která by se mohla konat 19. února. S uvedením na trh se prý počítá v polovině března.

Tento krok je ze strany HTC celkem pochopitelný už kvůli plánum Samsungu, který by v průběhu března měl představit dlouho očekávaný model Galaxy S IV. HTC do „emsedmičky“ vkládá velké naděje a z interních zdrojů víme, že zahájení prodeje bude provázet několik rozsáhlých kampaní.

HTC M7 nabídne čtyřjádrovým procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro s taktem 1,7 GHz a 2 GB operační paměti RAM. Chybět nebude ani 13Mpx fotoaparát či podpora NFC. Softwarovou výbavu bude tvořit Android 4.2 doplněný o novou verzi uživatelského prostředí Sense 5.0.

Aktualizováno v 16:30

Tisková konference při příležitosti představení vlajkové lodi HTC M7 se bude konat 19. února v Londýně a New Yorku.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku