Domů » Bleskovky » HTC Hima (M9): Máme pro vás čerstvé snímky chystané novinky

HTC Hima (M9): Máme pro vás čerstvé snímky chystané novinky

Připravovaná novinka od HTC s kódovým označením Hima (M9) se v posledních dnech stává horkým tématem. Po nedávném úniků prvních fotografií tu máme další várku snímků zachycující čelní stranu zařízení. Z nich si můžeme na první pohled všimnout tlačítka napájení, které se přesunulo z horní strany na bok přístroje. Další zajímavostí jsou separované klávesy pro regulaci hlasitosti.

 

Zachycený prototyp potvrzuje dřívější domněnky týkající se konstrukce, která bude vycházet z loňského modelu a nabídne pouze kosmetické změny. Anonymní zdroj zveřejněných snímků dále potvrdil, že HTC Hima (M9) dorazí s osmijádrovým procesorem, 3GB operační pamětí a 20,7Mpx fotoaparátem. Displej má nabídnout úhlopříčku pět palců a rozlišení 1080 x 1920 pixelů. Do oficiální premiéry stále zbývá více než měsíc a proto lze očekávat, že další úniky informací na sebe nenechají příliš dlouho čekat.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.