Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » HTC Fetch: Přívěšek propojený s telefonem, se kterým už neztratíte klíče

HTC Fetch: Přívěšek propojený s telefonem, se kterým už neztratíte klíče

HTC velmi brzy představí zajímavé příslušenství s názvem Fetch. Půjde o přívěsek na klíče, který podporuje Bluetooth, samozřejmě s ním můžete označit i zavazadla a další věci. Pokud váš chytrý telefon ztratí Fetch z dosahu (15 metrů), začne vydávat zvuk. V případě, kdy zvuk neuslyšíte, najdete poslední známou pozici označenou v Google Mapách.

Když nebudete moci klíče najít, můžete v aplikaci zapnout zvukovou výstrahu, díky které se budou věci s Fetch lépe hledat. Jediný drobný háček je v baterii. Ta by měla vydržet půl roku, ale budete ji muset ručně vyměnit. Užívá standardní baterii CR2032, kterou nebude mít problém sehnat. O ceně a dostupnosti nejsou bližší informace, avšak britský obchod Clove přijímá předobjednávky za 30 liber (900 korun). Dá se očekávat, že finální cena bude stejná nebo nižší. Podobné zařízení plánuje i Nokia, pod názvem Treasure Tag. To bude navíc podporovat NFC, takže se nebude muset zabývat zadáváním kódů při párování s telefonem.

David Podzimek

Jeden komentář

  1. miv (neregistrovaný)

    Podobna sranda je aj pre iphone a ipad [odkaz] avsak v nej si clovek bateriu nevymeni…. Inak drahe hracky. Uvital by som tak polovicnu cenu pre tieto srandy….

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel