HTC DLX (Deluxe): Hrát bude všemi barvami, premiéra už 6. prosince

Zahraniční server GSMarena zveřejnil fotografie zatím nepředstaveného smartphonu od společnosti HTC nesoucí označení DLX (Deluxe). Ten bude útočit na peněženky těch nejnáročnějších uživatelů, čemuž bude samozřejmě odpovídat i přítomná výbava. Těšit se tak můžeme na 5“ Super LCD3 displej s fullHD rozlišením (1080 x 1920 px), čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 s taktem 1,5 GHz a 2 GB operační paměti.

      

Pokud si nyní říkáte, že výše zmíněné specifikace vám jsou povědomé, tak tušíte správně. V případě HTC DLX (Deluxe) se totiž bude jednat o mezinárodní verzi již představených modelů HTC Droid DNA a HTC J (Butterfly). Chystaná novinka na trh dorazí hned v několika barevných variantách a to v černé, hnědé a bílé barvě. Ze zákulisí dále přicházejí zprávy o plánované premiéře, která se má uskutečnit již 6. prosince letošního roku. Informace o ceně však v tuto chvíli zůstávají záhadou.

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku