Domů » Bleskovky » HTC Desire C oficiálně: Android 4.0 za čtyři a půl tisíce

HTC Desire C oficiálně: Android 4.0 za čtyři a půl tisíce

Společnost HTC před několika okamžiky oficiálně představila nový smartphone Desire C, který bude cílit na méně náročné uživatele; těm nabídne čtyřkový Android za velice příznivou cenu. Samotný operační systém je obohacený o uživatelské prostředí HTC Sense 4.0. Desire C je dále vybaven technologií pro vylepšení zvuku Beats Audio a později se dočkáme vylepšené verze s podporou NFC.

     

O zobrazování se stará 3,5 palcový HVGA displej, kterému dělá společnost 600MHz procesor. Tento model bude dostupný hned ve třech barevných variantách a to v bílé, červené a černé. Pro pořizování snímků bude k dispozici 5 megapixelový fotoaparát umístěný na zadní straně telefonu. Nová verze uživatelského prostředí HTC Sense 4 navíc přináší integraci s cloudovým úložištěm Dropbox, takže své fotografie a další obsah můžete ihned sdílet a ukládat do cloudu, kde od HTC dostanete 25 GB na dva roky.

  

S puncem Beats Audio

Technologie vylepšení zvuku Beats Audio je v telefonu HTC Desire C integrována napříč celým operačním systémem. Uživatelé získají dobrou kvalitu poslechu nejen v hudebním přehrávači, ale i při sledování filmů, videí z YouTube nebo při hraní her. Telefon je vybaven také novým správcem hudebních souborů HTC Sync Manager. Ten umožňuje automatickou synchronizaci hudební sbírky nebo iTunes s počítačem pomocí kabelu i Wi-Fi bezdrátové sítě. 

 

Základní verze v červnu, s NFC na podzim 

Telefon HTC Desire C bude dostupný od první poloviny června na pražské značkové prodejně HTC, v maloobchodní prodejní síti a u telefonních operátorů. Doporučená koncová cena je stanovena na 4 499 Kč. Na podzim se dočkáme představení vylepšené verze, která bude navíc disponovat NFC čipem. Do redakce by nám brzy měl dorazit testovací kousek, takže se můžete těšit na první dojmy a recenzi.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments