HTC Breeze – první fotka a informace o tomto Smartphonu

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

HTC BreezeDnes se na webu MSmobiles.com objevila exkluzivní fotografie připravovaného Smartphone telefonu od HTC s názvem Breeze. Zatím se neví, zda Breeze poběží na WM2003SE nebo na WM5.0, ale osobně se přikláním k druhé variantě, na trh se totiž dostane až v květnu roku 2006 a v té době budou nové Windows 5.0 jistě mnohem lépe zaběhnuté.

Po hardwarové stránce na tom také není nikterak bídně, HTC Breeze podporuje sítě třetí generace (UMTS), dále nabídne datové přenosy pomocí technologie EDGE a klasicky také přes GPRS. Displej bude velmi kvalitní, nabídne rozlišení 320×240 QVGA ! S ostatními zařízeními budete moci komunikovat pomocí rozhraní Bluetooth.

Slot pro paměťové karty bude typu MicroSD, kamerka bude klasicky 1.3Mpx (s bleskem) + druhá mini kamerka pro video hovory na přední straně telefonu. Obsahovat bude 64MB RAM a 128MB ROM paměti. Rozměry jsou 112.4 x 49 x 14.8 mm.

Zdroj: MSmobiles.com

 

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku