Domů » Články » HTC Breeze – první fotka a informace o tomto Smartphonu

HTC Breeze – první fotka a informace o tomto Smartphonu

HTC BreezeDnes se na webu MSmobiles.com objevila exkluzivní fotografie připravovaného Smartphone telefonu od HTC s názvem Breeze. Zatím se neví, zda Breeze poběží na WM2003SE nebo na WM5.0, ale osobně se přikláním k druhé variantě, na trh se totiž dostane až v květnu roku 2006 a v té době budou nové Windows 5.0 jistě mnohem lépe zaběhnuté.

Po hardwarové stránce na tom také není nikterak bídně, HTC Breeze podporuje sítě třetí generace (UMTS), dále nabídne datové přenosy pomocí technologie EDGE a klasicky také přes GPRS. Displej bude velmi kvalitní, nabídne rozlišení 320×240 QVGA ! S ostatními zařízeními budete moci komunikovat pomocí rozhraní Bluetooth.

Slot pro paměťové karty bude typu MicroSD, kamerka bude klasicky 1.3Mpx (s bleskem) + druhá mini kamerka pro video hovory na přední straně telefonu. Obsahovat bude 64MB RAM a 128MB ROM paměti. Rozměry jsou 112.4 x 49 x 14.8 mm.

Zdroj: MSmobiles.com

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

 1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Doplnění: Operační systém bude opravdu Windows Mobile 5.0

 2. shark (neregistrovaný)

  no a co uz potrebuje clovek vic…me osobne by to uplne stacilo, telefon na vecne casy…

 3. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  jj s tim souhlasim, take me tenhle rozmer mile prekvapil. Vypada to ze vyrobci mobilnich telefonu se pomalu tehle ,,stihle linie,, zacinaji drzet a to je dobre ! Jen aby se nam jednou telefon v kapse nelamal pri sebemensim namahani

 4. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Ja si myslím že tak kolem 12k…

 5. stary_pes (neregistrovaný)

  Isto viac ako 12k – uvedom si, ze takto stoji c600 a ten je strosku niekde inde…

 6. Kato (neregistrovaný)

  Sice c600stoji 12k, ale MDAc stoji 10kKc – a zas tak moc lepsi tohle neni. Nehle na to, ze v MDAc je precejenom dotykovej displej a hlavne plnohodnoty Windows Mobile (i kdyz to WM5 trochu smazava)

 7. beecher (neregistrovaný)

  Tady [odkaz] jsou nejnovejsi fotografie HTC Breeze…

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *