Domů » Články » HTC Breeze – první fotka a informace o tomto Smartphonu

HTC Breeze – první fotka a informace o tomto Smartphonu

HTC BreezeDnes se na webu MSmobiles.com objevila exkluzivní fotografie připravovaného Smartphone telefonu od HTC s názvem Breeze. Zatím se neví, zda Breeze poběží na WM2003SE nebo na WM5.0, ale osobně se přikláním k druhé variantě, na trh se totiž dostane až v květnu roku 2006 a v té době budou nové Windows 5.0 jistě mnohem lépe zaběhnuté.

Po hardwarové stránce na tom také není nikterak bídně, HTC Breeze podporuje sítě třetí generace (UMTS), dále nabídne datové přenosy pomocí technologie EDGE a klasicky také přes GPRS. Displej bude velmi kvalitní, nabídne rozlišení 320×240 QVGA ! S ostatními zařízeními budete moci komunikovat pomocí rozhraní Bluetooth.

Slot pro paměťové karty bude typu MicroSD, kamerka bude klasicky 1.3Mpx (s bleskem) + druhá mini kamerka pro video hovory na přední straně telefonu. Obsahovat bude 64MB RAM a 128MB ROM paměti. Rozměry jsou 112.4 x 49 x 14.8 mm.

Zdroj: MSmobiles.com

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
shark
Uživatel
shark
Offline

no a co uz potrebuje clovek vic…me osobne by to uplne stacilo, telefon na vecne casy…