Domů » Články » HTC Artimes – žhavá PPC Phone Edition novinka

HTC Artimes – žhavá PPC Phone Edition novinka

htc_artimesVýrobce HTC se opravdu činí. Ve své nabídce má již velmi slušný počet všemožných zařízení založených na operačním systému Windows Mobile, kterými uspokojí velkou část uživatelů. Rozhodně ale nezahálí a usilovně pracuje na dalších novinkách, což je jen dobře.

Názorným důkazem budiž uniklé informace o novém Pocket PC komunikátoru s kódovým jménem Artimes. O tomto kousku je zatím známo pouze několik drobností, a sice podpora sítí GSM včetně datových přenosů EDGE, dnes už samozřejmý Bluetooth a 1,3MPx fotoaparát doplněný miniSD paměťovým slotem. Zvláštností je ovládací prvek jog ball nahrazující klasický čtyřsměrný ovladač. Mělo by se jednat o něco ve stylu mini trackballu-jsem opravdu zvědav na praktickou použitelnost. Na trh se pravděpodobně dostane v létě roku 2006, mimo jiné pod názvem Qtek G200.

Zdroj: Engadget

Aleš Lalík

Diskuze k článku

  1. snad jen to UMTS by tam mohli uz hodit

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).