Sledujte nás na YouTube

HTC Artimes – žhavá PPC Phone Edition novinka

htc_artimesVýrobce HTC se opravdu činí. Ve své nabídce má již velmi slušný počet všemožných zařízení založených na operačním systému Windows Mobile, kterými uspokojí velkou část uživatelů. Rozhodně ale nezahálí a usilovně pracuje na dalších novinkách, což je jen dobře.

Názorným důkazem budiž uniklé informace o novém Pocket PC komunikátoru s kódovým jménem Artimes. O tomto kousku je zatím známo pouze několik drobností, a sice podpora sítí GSM včetně datových přenosů EDGE, dnes už samozřejmý Bluetooth a 1,3MPx fotoaparát doplněný miniSD paměťovým slotem. Zvláštností je ovládací prvek jog ball nahrazující klasický čtyřsměrný ovladač. Mělo by se jednat o něco ve stylu mini trackballu-jsem opravdu zvědav na praktickou použitelnost. Na trh se pravděpodobně dostane v létě roku 2006, mimo jiné pod názvem Qtek G200.

Zdroj: Engadget

Aleš Lalík

Jeden komentář

  1. wenca (neregistrovaný)

    snad jen to UMTS by tam mohli uz hodit

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *