Domů » Bleskovky » Honor v Berlíně v předpremiéře ukázal Magic 2: futuristický smartphone bez rámečků

Honor v Berlíně v předpremiéře ukázal Magic 2: futuristický smartphone bez rámečků

Honor dnes na tiskové konferenci v Berlíně představil nový smartphone Play, se kterým cílí především na mladé uživatele. Velkým překvapením (One more thing…) na konci akce bylo poodhalení prototypu smartphonu Honor Magic 2, který by měl výrobce oficiálně představit ještě do konce letošního roku.

Příliš mnoho informací jsme se zatím nedozvěděli, ale už víme, jak telefon bude vypadat. V rukou šéfa značky Honor (George Zhao) jsme dokonce měli možnost vidět funkční prototyp, nicméně ten už bylo zakázané fotit. Novinka nabídne skutečně bezrámečkový design, zadní část pak bude posuvná a bude v ní zabudovaný fotoaparát. Honor ale s tímto konceptem nepřichází jako první, v polovině června jej předstihlo Oppo se svým vlajkovým modelem Find X.

Už také víme, že Honor Magic 2 bude pohánět zbrusu nový čip Kirin 980, který bude ale světu oficiálně představen až zítra na tiskové konferenci Huawei. Dalším lákadlem má být rychlé 40W dobíjení. Více o Honor Magic 2 zatím nevíme. Výrobce tuto modelovou řadu oživil po téměř dvou letech, už v prosinci 2016 totiž slnil první generací, která v té době lákala na bezrámečkový design, 2K displej a duální fotoaparát; v České republice se ale nikdy neprodávala, tak doufejme, že se to s příchodem Honoru Magic 2 změní. Asi nejsem jediný, kdo si myslí, že by o tento kousek u nás rozhodně byl zájem.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. slava, konecne bez konstrukcnich chyb = ramecku

    to vysouvani si moli odpustit, stejne predni kameru nepotrebuji :-)

    • Ma to malou bradu [odkaz] je to jen další Oppo find X. Ale sem rad za tohle než hnus s výřezem.

    • konecne bez konstrukcnich chyb = ramecku…mno uvidime, jak na tom bude s odolnosti. Oppo Find X se Jerrymu pri testu rozpadl. Osobne radeji telefon s ramecky nebo vyrezem nez be ramecku, ale precitlively na podminky a zachazeni.

    • Prý bez konstrukčních chyb ? to vysouvání je právě chyba. Budu zase naražet na Huawei Mate 10 pro, ktery ma tak tenký horní a dolní rámeček, který snad nemůže nikomu vadit. Horní rámeček s kamerou, senzory, reproduktorem a jinými – využité místo. Dolní rámeček nevyužitý potenciál. Mohla tam být čtečka otisků a konfigurovatelne HW klávesy. Nevím co to je za módu nemít žádné rámečky. Chápu, ze se to někomu líbí i za cenu absence něčeho (selfie kamera, senzory..) bohužel.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).