Honor v Berlíně v předpremiéře ukázal Magic 2: futuristický smartphone bez rámečků

Honor dnes na tiskové konferenci v Berlíně představil nový smartphone Play, se kterým cílí především na mladé uživatele. Velkým překvapením (One more thing…) na konci akce bylo poodhalení prototypu smartphonu Honor Magic 2, který by měl výrobce oficiálně představit ještě do konce letošního roku.

Příliš mnoho informací jsme se zatím nedozvěděli, ale už víme, jak telefon bude vypadat. V rukou šéfa značky Honor (George Zhao) jsme dokonce měli možnost vidět funkční prototyp, nicméně ten už bylo zakázané fotit. Novinka nabídne skutečně bezrámečkový design, zadní část pak bude posuvná a bude v ní zabudovaný fotoaparát. Honor ale s tímto konceptem nepřichází jako první, v polovině června jej předstihlo Oppo se svým vlajkovým modelem Find X.

Už také víme, že Honor Magic 2 bude pohánět zbrusu nový čip Kirin 980, který bude ale světu oficiálně představen až zítra na tiskové konferenci Huawei. Dalším lákadlem má být rychlé 40W dobíjení. Více o Honor Magic 2 zatím nevíme. Výrobce tuto modelovou řadu oživil po téměř dvou letech, už v prosinci 2016 totiž slnil první generací, která v té době lákala na bezrámečkový design, 2K displej a duální fotoaparát; v České republice se ale nikdy neprodávala, tak doufejme, že se to s příchodem Honoru Magic 2 změní. Asi nejsem jediný, kdo si myslí, že by o tento kousek u nás rozhodně byl zájem.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku