Domů » Bleskovky » Honor slibuje: Nová zařízení dostanou softwarovou podporu po 24 měsíců

Honor slibuje: Nová zařízení dostanou softwarovou podporu po 24 měsíců

Konkurence je na dnešním trhu s mobilními telefony velice tvrdá, a tak výrobci hledají cesty, jak se co nejvíce zalíbit zákazníkům. Krátká a nedostatečná softwarová podpora je jednou z nejvíce vytýkaných věcí, kde je navíc velký prostor pro zlepšování. Na Google+ nyní Honor uvedl, že od tohoto roku chystá podporu pro svá zařízení až po dobu 24 měsíců.

Honor 8

V prvním roce po uvedení novinky by měly aktualizace přicházet minimálně jednou za 3 měsíce a měly by přinášet nové funkce. O bezpečnost systému se Honor bude starat i po uplynutí dvou let od představení telefonu. Značku Honor vlastní společnost Huawei, závazek však zatím platí pouze pro prvně jmenovaného a nejspíše nebude aplikován zpětně, slib se tedy váže pouze k nově představeným zařízením.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

2 komentářů

  1. Craftmanek (neregistrovaný)

    „podporu po 24 měsíců“

    Chybička se vloudila ?

  2. lololol (neregistrovaný)

    Pozname…po celu dobu nic, potom po dvoch rokoch jedna minoritna aktualizacia a finito :)
    U androidu uz o nicom inom ako o Nexuse nema zmysel uvazovat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).