Domů » Bleskovky » Honor se stal členem asociace GSMA. Stvrdil tím své osamostatnění

Honor se stal členem asociace GSMA. Stvrdil tím své osamostatnění

Čínská značka Honor je už nějaký ten pátek nezávislá na své dříve mateřské firmě Huawei. Ačkoli stále ještě vidíme poslední vlivy čínského giganta na Honor, například v nedávno uvedeném náramku Honor Band 6, firma neustále podniká další kroky k etablování se na trhu s chytrými telefony.

Honor 20 Lite recenze
Honor 20 Lite

Kromě zahájení spolupráce s Qualcommem vstoupil Honor do asociace GSMA (Global System for Mobile Communications), která zaštiťuje prakticky všechny mobilní operátory a stovky výrobců chytrých telefonů po celém světě. Celkem má aliance přes tisíc členů a nyní je jedním z nich také Honor.

Honor Band 6 recenze
Honor Band 6

Členství má pro Honor výhodu v podobě snazší spolupráce se všemi ostatními členy, například ve formě strategických partnerství, což jistě mladé značce přijde vhod. GSMA také organizuje jedny z největších mobilních veletrhů na světě, z nichž nejznámějším je barcelonský MWC (Mobile World Congress), který se letos odehraje v posunutém termínu od 28. června do 1. července.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentářů

  1. Nic tím Honor nestvrdil. Na faktu, že se jednalo o fiktivní prodej jedný čínský společnosti pod kontrolou státu společnosti druhý, taktéž pod kontrolou státu (a tím i zpravodajské služby, jak je v Číně povinný). Jediný, co se opravdu potvrdilo je to, že po odchodu Trumpa a příchodu Bidena se poměry neustálému ustupování Číně opět vrátili do starých kolejí. Opět si bude Čína dělat, co se jí zamane, porušovat mezinárodní právo, kopírovat technologie, krást technologie a do svých výrobků cpát upravený software na slídění a kontrolu ………atd. však už to všichni znají.

    • a kus ty brepto, ty si se nam tady nejak rozohnil :-D nezapomnel sis vzit tabletku na blokovani 5G po obede?

    • Ty máš chlapče dost. Co na to doktoři?

  2. No ja dnes ocekavam Honor V40, uz je na celnici, uz me to smirovani od Googlu stve, neustale se me Pixel 3xl pta na datum narozeni, ze to potrebuje z pravnich duvodu, tak vyzkousim neco jineho. V Cine se divili ze to kupuju, napsali mi ze tam nejsou sluzby Google, odepsal jsem jim ze jsem za to rad 😁 . Nahraju si tam jejich Harmony, tak jsem na to zvedavy, jak to bude chodit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).