Domů » Bleskovky » Honor Note 9 za rohem? Pozvánka láká na telefon s ultratenkými rámečky

Honor Note 9 za rohem? Pozvánka láká na telefon s ultratenkými rámečky

Společnost Huawei včera v Číně představila smartphone střední třídy Honor 7X (více informací), a zároveň vystavila pozvánku na událost, která se odehraje 5. prosince v Londýně. Podle textu „Max your view“ a obrysu na upoutávce nás zřejmě čeká mnohem zajímavější zařízení.

Pokud v Huawei nesáhli ke grafickým fíglům, podobně jako to dělá na svých renderech Xiaomi, tak se můžeme těšit na zařízení se skutečně tenkými rámečky okolo celého displeje se zakulacenými rohy. Přítomnost hashtagu #IOOI navíc prozrazuje, že chystaný Honor dostane duální fotoaparát. Tyto atributy jsou obvyklé u vlajkových modelů, s největší pravděpodobností se tak jedná o upoutávku na nástupce tabletofonu Honor Note 8, který měl obří 6,6″ displej.

Honor Note 8 oficiálně: Obrovský 6,6″ Quad HD displej a působivá výbava

Tento model se bohužel na náš trh nedostal, avšak premiéra chystané novinky v Londýně může naznačovat, že bude určena i pro Evropu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments