Domů » Bleskovky » Honor Note 10 má být 6,9″ obr. Dočkáme se údajně ještě tento měsíc

Honor Note 10 má být 6,9″ obr. Dočkáme se údajně ještě tento měsíc

Společnost Huawei chystá nový vlajkový tabletofon, který uvede na trh pod svojí podznačkou Honor. Zařízení se má jmenovat Honor Note 10 a dorazit by mělo ještě do konce července.

Honor Note 10 má být skutečný obr, úhlopříčka jeho displeje údajně bude 6,9″, což byla donedávna diagonála malých tabletů; oproti nim však má nový Honor dostat bezrámečkový design. Displej má mít úhlopříčku QuadHD+ a bude pocházet patrně od Samsungu. Mezi další spekulované parametry můžeme přihodit výkonný čipset Kirin 970 s funkcí GPU Turbo a podporou umělé inteligence, benchmark Geekbench dále potvrzuje 6 GB RAM a Android 8.1 Oreo.

Měli byste o takto výkonného obra zájem?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. A máme tu zřejmě další čínský telefon řady Note [z angl. poznámka], který nic s tužkou mít společného nebude…

    • A proč by také měl mít něco společného s tužkou? Označení Note naznačuje, že zařízení je vhodné na poznámky a to díky tomu, že má velký displej, na kterém se píše, dělají výstřižky atd.. lépe, než na zařízeních s menším displejem.

  2. Tohle dostat do ruky… Model honor note 8 se tady nedal vůbec sehnat. Jestli se sem dostane desítka hned jdu do ní.

  3. Počkám si na něj…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).