Domů » Bleskovky » Honor hledá testery. Čtyři týdny můžete testovat nový notebook

Honor hledá testery. Čtyři týdny můžete testovat nový notebook

Máte rádi značku Honor a těšíte se na každou novinku? Tato „značka pro mladé“ aktuálně hledá 15 testerů pro své nové produkty – notebook Honor MagicBook a bezdrátová sluchátka Magic Earbuds. Pokud se do tohoto programu chcete zapojit, stačí vyplnit registrační formulář a dotazník na stránkách výrobce.

honor testeri

Pokud vás české zastoupení Honoru vyhodnotí jako vhodného kandidáta, získáte možnost testovat nové produkty. Zařízení vám bude vždy zapůjčeno na dobu 4 týdnů. Výstupem vašeho textu by podle stránky výrobce měly být komentáře (pravděpodobně na sociálních sítích) a recenze (zřejmě na srovnávacích serverech typu Heureka.cz).

Po ukončení testování každý z testerů získá slevový voucher v hodnotě 2 000 Kč na nákup notebooku. Bezdrátová sluchátka Magic Earbuds získají vybraní uživatelé jako dárek v rámci testovacího programu. Registrační formulář najdete na webových stránkách výrobce.

Dominik Vlasák

5 komentářů

  1. Klasický „oje-b“ jak už jsme u huawei/honor zvyklý. Pouze sběr informací a produkty dostane pár youtube-vlez-do-řiťky lidí, kteří už jsou už teď vybráni.

    • Na tom produktu není zajímavého vůbec nic. Ničím nevyniká.

    • Nemusi. Pokial to ma solidny vykon za rozumnu cenu, nevidim v tom problem. Osobne napriklad pouzivam 13.3″ Xiaomi a za tie peniaze …

    • A v čem je ta cena rozumná? Konkurence nabízí to stejné za stejné peníze. Proč si mám koupit v noteboocích neznámou značku s bůh ví jakou kvalitou, když si můžu koupit ověřenou konkurenci?

  2. „V případě účtu na Instagramu, je veřejný a kolik má followers“

    Tady je asi jasne, kdo bude uprednostnen… :) Tam ani nema cenu posilat jakekoli svoje udaje..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).