Hodinky s Wear OS dostávají aktualizaci, změn je po málu

Chytré hodinky, které disponují operačním systémem z dílen Googlu Wear OS, se v následujících dnech mohou těšit na aktualizaci s pořadovým číslem 2.3. Ta, na rozdíl od předchozí aktualizace 2.2, nepřináší mnoho změn, ale spíše lepší optimalizaci. Co je ale pro Google typické, je mírně zmatečné označení nového updatu, které tentokrát nepřináší označení pomocí písmena. Zdá se, že na update H zkrátka aktualizace s označením I jen tak nenaváže.

blank

Co nového ale aktualizace skutečně přináší? Kromě oprav drobných chyb, vylepšení stability a optimalizace takřka nic podstatného. Zajímavé je, že aktualizace jde ruku v ruce s novou verzí aplikace Home, která povýšila na verzi 2.21. Ta slibuje lepší propojení s Assistantem, intuitivní a efektivnější design a vylepšené koučování v oblasti vašeho zdraví. Jistě můžeme jenom říci, že alespoň na hodinkách TicWatch E update přinesl svižnější prostředí, což není nikdy na škodu.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku