Domů » Bleskovky » Hodinky od OnePlus by mohly být představeny už za pár měsíců

Hodinky od OnePlus by mohly být představeny už za pár měsíců

OnePlus mělo letos nezvykle nabitý rok. Došlo k představení 4 smartphonů a světlo světa spatřila i televize, která se však (zatím) prodává jen v Indii. Příští rok zřejmě nebude ve znamení zvolnění tempa, na scénu totiž mají přijít hodinky od tohoto známého výrobce. Tato spekulace přichází navíc jen pár dní poté, co byla oznámena akvizice Fitbitu společností Google.

oneplus watch
OnePlus Watch možná nabídnou kruhový displej

Spojení OnePlus a hodinky se skloňovalo už v roce 2016, kdy byl údajný vývoj tohoto druhu wearables pozastaven. Čínská firma se tehdy chtěla soustředit na jeden druh produktů, získat si klientelu a jméno, a až poté vyzkoušet přijít na trh s něčím novým. Smartphony od OnePlus jsou obecně hodnoceny velmi dobře, na televizi se ze zahraničí také nesou slova chvály. Možná tak nadešel čas na dříve pozastavené hodinky.

OnePlusWatch
Takto vypadá skica zrušených hodinek z roku 2016. Ty chystané by mohly mít podobný vzhled

Podle spekulací by se OnePlus Watch měly dočkat představení společně s modely 8/8 Pro v průběhu druhého kvartálu příštího roku. Není potvrzen vzhled ani žádné funkce, ale podle dlouholeté strategie OnePlus můžeme čekat zajímavou kombinaci funkcí, hardwarové výbavy a snesitelné ceny. Nabízí se pouze možnost softwaru, který by mohl vsázet na WearOS od Googlu.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

2 komentářů

  1. Už aby to bylo. Těším se na ně. Původně jsem si kdysi objednal Oneplus 3 ze zvědavosti a dnes jsem si objednal Oneplus 7T Pro McLaren, stejně jako všechny předchozí modely. Byl jsem vždy spokojen, tak jako všichni, kterým jsem tuto značku doporučil. Nicméně další model bude až někdy, ne tak jak jsem doposud pravidelně objednával, ale s dírou v displeji ne (nevěřím, že to Oneplus udělá) a dalším limitem je 5G síť, která mi nesmí do baráku! Pokud by bylo dobré pokrytí LTE, tak netřeba dělat 5G síť, ale ono je to o něčem jiném, než o uspokojení obyčejného člověka internetem a jeho rychlostí. Je to o vytvoření nového světového řádu s maximální kontrolou „rabálů“ a bez ohledu na zdraví, nejen populace lidí, ale celé fauny a flóry!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).