Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Hodinky od OnePlus by mohly být představeny už za pár měsíců

Hodinky od OnePlus by mohly být představeny už za pár měsíců

OnePlus mělo letos nezvykle nabitý rok. Došlo k představení 4 smartphonů a světlo světa spatřila i televize, která se však (zatím) prodává jen v Indii. Příští rok zřejmě nebude ve znamení zvolnění tempa, na scénu totiž mají přijít hodinky od tohoto známého výrobce. Tato spekulace přichází navíc jen pár dní poté, co byla oznámena akvizice Fitbitu společností Google.

oneplus watch
OnePlus Watch možná nabídnou kruhový displej

Spojení OnePlus a hodinky se skloňovalo už v roce 2016, kdy byl údajný vývoj tohoto druhu wearables pozastaven. Čínská firma se tehdy chtěla soustředit na jeden druh produktů, získat si klientelu a jméno, a až poté vyzkoušet přijít na trh s něčím novým. Smartphony od OnePlus jsou obecně hodnoceny velmi dobře, na televizi se ze zahraničí také nesou slova chvály. Možná tak nadešel čas na dříve pozastavené hodinky.

OnePlusWatch
Takto vypadá skica zrušených hodinek z roku 2016. Ty chystané by mohly mít podobný vzhled

Podle spekulací by se OnePlus Watch měly dočkat představení společně s modely 8/8 Pro v průběhu druhého kvartálu příštího roku. Není potvrzen vzhled ani žádné funkce, ale podle dlouholeté strategie OnePlus můžeme čekat zajímavou kombinaci funkcí, hardwarové výbavy a snesitelné ceny. Nabízí se pouze možnost softwaru, který by mohl vsázet na WearOS od Googlu.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments