Domů » Bleskovky » Takto má vypadat OnePlus 8 Pro. Vysouvací selfie kameru nahradí otvor v displeji

Takto má vypadat OnePlus 8 Pro. Vysouvací selfie kameru nahradí otvor v displeji

Smartphone OnePlus 7T Pro byl představen teprve minulý týden, a už se objevují informace o jeho nástupci. Uznávaný informátor @OnLeaks se patrně dostal k prvním CAD výkresům a nechal vzniknout sérii následujících neoficiálních renderů.

oneplus 8 pro

OnePlus 8 Pro: poprvé s průstřelem displeje

Pokud budeme obrázky považovat za věrohodné, můžeme se těšit na první smartphone od OnePlus využívající displej s otvorem pro selfie kamerku. Díky tomuto řešení odpadne současný vysouvací mechanismus, který s sebou může přinášet potenciální problémy. Panel má mít v úhlopříčce 6,65″ a má se pyšnit obnovovací frekvencí 90 Hz a zakřivením po stranách.

Záda telefonu se mají stát domovem pro trojitý fotoaparát umístěný do vertikálního „semaforu“, nalevo od něj pak ještě najdeme čtvrtou čočku ToF senzoru. Čtečka otisků prstů se nepochybně zabydlí do displeje. O vnitřní výbavě zatím můžeme pouze spekulovat, prakticky jisté je nasazení budoucího vlajkového čipsetu Qualcomm Snapdragon s pořádnou kapacitou RAM a vnitřního úložiště. Nás by však potěšily funkce, kterým se OnePlus zatím vyhýbá – zvýšenou voděodolnost a bezdrátové nabíjení.

O druhé zmíněné položce se spekuluje, že by měla být součástí základního OnePlus 8, pokud by se tak stalo, můžeme tuto funkci očekávat i u verze Pro.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments