Domů » Články » Hledejte tajné kódy a vyhrajte tablet Vodafone Smart Tab 10

Hledejte tajné kódy a vyhrajte tablet Vodafone Smart Tab 10

Ve spolupráci s Vodafonem jsme pro vás připravili soutěž o tablet Smart Tab 10 s Androidem. Stačí sledovat SmartManii, hledat tajné kódy a výhra může být vaše.

Připravili jsme pro vás další soutěž, ve které máte možnost získat tablet Vodafone Smart Tab 10. Soutěž to opět bude trochu netradiční a výhru získá ten nejrychlejší a nejpozornější čtenář.

 

Je to jednoduché – čtetě ale pozorně! V termínu konání soutěže (od pondělí 21. května do pondělí 28. května 2012) budeme do vybraných článků, bleskovek a recenzí vkládat speciální obrázky s unikátním kódem, který bude platný do půlnoci daného dne. Pokud obrázek s kódem objevíte, pošlete nám na soutez@smartmania.cz e-mail, kde do pole Předmět vepište nalezený kód a do textu e-mailu napište vaše jméno a příjmení; rychlost v tomhle případě hraje důležitou roli.

 
Takto by měl vypadat vás soutěžní e-mail

Každý den po půlnoci hlasy sečteme a z celkového počtu správných kódů rozdělíme body. Pokud tedy například za první den přijde 3 000 odpovědí, nejrychlejší čtenář v daném kole (dni) získá 3 000 bodů a nejpomalejší naopak bod 1. Soutěžní kód může být na obrázku buď napsaný a nebo jej budete muset rozluštit například z vloženého QR kódu, tak buďte ve střehu. Soutěžní kód se bude vždy nacházet na obrázku, který se tématicky vztahuje k výhře (Smart Tabu, logo Vodafone…) a platný je pouze po dobu daného dne. Kódy z předchozích dní tedy není možné dodatečně posílat ve dnech dalších.

Čtenář, který v době konání soutěže v součtu jednotlivých kol získá nejvíce bodů, od nás obdrží tablet Vodafone Smart Tab 10. A pozor, není podmínkou, že se každý den objeví pouze jedne kód – někdy můžeme kódy zveřejnit klidně dva a někdy zase neukážeme ani jeden. A pokud nás sledujete na sociálních sítích (Twitter, Facebook, Google+), děláte jedině dobře, protože i tam se může objevit obrázek s unikátním kódem. Výherce oznámíme v pondělí 28. května v odpoledních hodinách.

 
Takhle může například vypadat soutěžní obrázek, který schováme do libovolného článku :) 

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a společnost Vodafone Czech Republic a.s.

2. Soutěž se koná v termínu od 21. května 2012, 12:00 do 28. května 2012, 12:00

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska

4. Po ukončení soutěže výhru získá ten účastník, kterému se v jednotlivých dnech (soutěžních kolech) povede nasbírat nejvíce bodů. Pořadí prvních 10 uživatelů s nejvyšším součtem bodů zveřejníme po ukončení soutěže.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Údaje poskytnutné účastníkem soutěži budou použity pouze k účelům vyhodnocení soutěže. Údaje nebudou použity pro žádné další marketingové účely.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 7 dnů od odeslání, bude automaticky vybrán výherce, který se součtem bodů umístil na druhém místě a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

35 komentářů

 1. Rypicong (neregistrovaný)

  Tak nic, nemuzu byt kazdou minutu na netu… Ach jo…

 2. ja muzu, ale je to otravne…takze na to kakam….

  • Rypicong (neregistrovaný)

   Jo to je fakt, otravny to je taky. Me staci kolikrat soutez co ma 10 otazek a kazdy den je jedna a ten samy den se musi poslat odpoved. Clovek jednou zapomene a… Ale aspon nakonec vyherce losujou…

  • Nic dnes není zadarmo a pokud má někdo zájem tablet získat, má díky téhle soutěží možnost. Mohli jsme vymyslet nějakou jednoduchou tipovací otázku, kde bychom za týden získali třeba 15 000 odpovědí a šance vyhrát by pak pro jednotlivce moc velká nebyla. Tady ten počet účastníků tak vysoký nebude, alespoň to budou ti, co mají zájem tablet získat a zasoutěžit si. Chápeme, že každému se nezavděčíme, ale spousta lidí si o tablet ráda zahraje :)

  • mne sa tento typ sutaze nahodou paci, lepsie nez nejaka jednoducha otazka a potom losovanie :)

  • Rypicong (neregistrovaný)

   nevím, já vlastně vám ani nemám co vyčítat, to je pouze vaše věc jakou soutěž uděláte a vypadal bych jako debil kdybych vám něco vyčítal :) Ale děláte to fikaně za účelem nahrabání co největšího počtu návštěv… :) PS: minulá soutěž s QR kódy byla lepší, té se mohl zůčastnit každý a člověka to stálo dost času aby mohl odpovědět… Já jako pracující člověk se této soutěže založené na rychlosti nemohu zůčastnit… nebo mohu ale vím že je to zbytečné..

  • Díky za názor a nebojte se, chystáme i další typy soutěží. Jen jsme se chtěli vyhnout nudnému tipování a slepému odesílání soutěžních e-mailů, chceme zkrátka čtenáře více zapojit a vymýšlíme trochu krkolomnější zadání :)

 3. Hmmm (neregistrovaný)

  Jak se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska, když se to musí hledat i na Facebooku?

  :-/

  • Obsah je na našich sociálních kanálech dostupný i bez registrace, takže to půjde zachytit i pro ty, co nemají Twitter, G+ nebo FB.

 4. buďte rádi aspoň za nějakou soutěž! Za poslední měsíce se na smartmanii podařilo spustit mnoho zajímavých projektů a osobně webu hodně fandím. Jen tak dále, soutěže jsou jisto jistě příjemným zpestřením.

 5. jerry_stolarik

  DNSTUFF – to je pecka predmet. Tolik leto to je co jsem hral Duke Nukem 3D ale porad si to pamatuju. :)

 6. Že vám není trapné si ještě stěžovat na soutěže. Klasická Česká povaha. :)

 7. Soutěž rozhodně zajímavá a originální :) … Jen by mě zajímalo, zda obrázek s QR kódem je už „soutěžní“ nebo je to pouze ukázka jak by mohl vypadat? Každopádně mě mobilem rozluštit nejde.

  • Ten obrázek tady v článku je pouze ukázkový, ale před chvíli vyšla první zprávička, kde už je kód skutečný, naštěstí na něj zatím QR čtečka potřeba není. Jaký program na čtení QR používáte, testoval jsem to na iPhone, Androidu (Xperia Sola) a HTC HD7, a všude bez problémů – po úspěšném přečtení by se vám měl zobrazit informativní text.

  • Používám UpCode na stařičké Nokii N79 a stáří telefonu je nejspíš ten důvod. Nicméně v minulé soutěži s QR kódy jsem problém neměl, asi to bylo tím, že kódy byl o dost větší než tenhle.

  • Píšu si do poznámky, že až budeme generovat další soutěžní obrázek s QR kódem, dám větší rozměr, díky. Tady u toho to naštěstí nevadilo – nebyl soutěžní, pouze pro demonstrační účely.

  • Stačí si ten obrázek rozkliknout, on se pak zvětší ;)

 8. takže když pošlu jeden email už víckrát nemůžu?

  • V jedno soutěžní kolo na jeden kód (tedy den od 00:00 do 23:59) nikoliv. Když budou v soutěžní den kódy dva (nebo více), pak ano – vždy se odliší předmětem. Podle toho to náš systém rozeznává a přiřazuje po skončení kola body :)

 9. Teda řeknu Vám, to je sviňárna :-D. Já si přečtu pravidla a jdu hned hledat…no samozřejmě, že jsem ho nenašel :-D. To až po tom, co jsem si přečetl koment, že už jeden kód vyšel. Mám dotaz, kód je i se znakem #?

 10. MOzna by to chtelo, aby po zaslani odpovedi prisel nejaky potvrzovaci email…poslal jsem vsech 5 ale jestli to doslo nebo spadlo do spamu…

 11. Drazekv (neregistrovaný)

  Me by spise zajimalo zda vyhlaseni probehne hned v pondeli :-) preci jen jsem zvedavy na vysledek.

 12. JB (neregistrovaný)

  je jedno ci pismena v kode su napisane malym alebo velkym pismom ?

  dnes som omylom natukal male.

  • JB (neregistrovaný)

   akurat pozeram na odoslany email a vo svojom mene som spravil tiez preklep :D da sa to nejak opravit ?

  • Malá písmena nevadí, e-mail bude do soutěžních normálně zařazen, není se třeba obávat :)

 13. Jou.la (neregistrovaný)

  Kedy bude vyhodnotenie ???

  Neviem sa dočkať… či som nevyhral ??? :-)

  • Fatal_Soldier

   nápodobně :-) myslím si, že jsem nevyhrál, ale jen by mě informativně zajímalo, jak jsem dopadl :-)

 14. Během několika minut se informace o výherci objeví na webu (TOP5) :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).