TOPlist

Hledejte tajné kódy a vyhrajte tablet Vodafone Smart Tab 10

Ve spolupráci s Vodafonem jsme pro vás připravili soutěž o tablet Smart Tab 10 s Androidem. Stačí sledovat SmartManii, hledat tajné kódy a výhra může být vaše.

Připravili jsme pro vás další soutěž, ve které máte možnost získat tablet Vodafone Smart Tab 10. Soutěž to opět bude trochu netradiční a výhru získá ten nejrychlejší a nejpozornější čtenář.

 

Je to jednoduché – čtetě ale pozorně! V termínu konání soutěže (od pondělí 21. května do pondělí 28. května 2012) budeme do vybraných článků, bleskovek a recenzí vkládat speciální obrázky s unikátním kódem, který bude platný do půlnoci daného dne. Pokud obrázek s kódem objevíte, pošlete nám na [email protected] e-mail, kde do pole Předmět vepište nalezený kód a do textu e-mailu napište vaše jméno a příjmení; rychlost v tomhle případě hraje důležitou roli.

 
Takto by měl vypadat vás soutěžní e-mail

Každý den po půlnoci hlasy sečteme a z celkového počtu správných kódů rozdělíme body. Pokud tedy například za první den přijde 3 000 odpovědí, nejrychlejší čtenář v daném kole (dni) získá 3 000 bodů a nejpomalejší naopak bod 1. Soutěžní kód může být na obrázku buď napsaný a nebo jej budete muset rozluštit například z vloženého QR kódu, tak buďte ve střehu. Soutěžní kód se bude vždy nacházet na obrázku, který se tématicky vztahuje k výhře (Smart Tabu, logo Vodafone…) a platný je pouze po dobu daného dne. Kódy z předchozích dní tedy není možné dodatečně posílat ve dnech dalších.

Čtenář, který v době konání soutěže v součtu jednotlivých kol získá nejvíce bodů, od nás obdrží tablet Vodafone Smart Tab 10. A pozor, není podmínkou, že se každý den objeví pouze jedne kód – někdy můžeme kódy zveřejnit klidně dva a někdy zase neukážeme ani jeden. A pokud nás sledujete na sociálních sítích (Twitter, Facebook, Google+), děláte jedině dobře, protože i tam se může objevit obrázek s unikátním kódem. Výherce oznámíme v pondělí 28. května v odpoledních hodinách.

 
Takhle může například vypadat soutěžní obrázek, který schováme do libovolného článku :) 

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a společnost Vodafone Czech Republic a.s.

2. Soutěž se koná v termínu od 21. května 2012, 12:00 do 28. května 2012, 12:00

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska

4. Po ukončení soutěže výhru získá ten účastník, kterému se v jednotlivých dnech (soutěžních kolech) povede nasbírat nejvíce bodů. Pořadí prvních 10 uživatelů s nejvyšším součtem bodů zveřejníme po ukončení soutěže.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Údaje poskytnutné účastníkem soutěži budou použity pouze k účelům vyhodnocení soutěže. Údaje nebudou použity pro žádné další marketingové účely.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 7 dnů od odeslání, bude automaticky vybrán výherce, který se součtem bodů umístil na druhém místě a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku