Domů » Bleskovky » Herní smartphone Xiaomi Black Shark 2 zachycen na videu. Známe datum představení (oživeno)

Herní smartphone Xiaomi Black Shark 2 zachycen na videu. Známe datum představení (oživeno)

V minulém týdnu představila společnost Razer druhou generaci svého herního smartphonu, k podobnému kroku se nyní chystá společnost Black Shark, za jejíž zády stojí gigant Xiaomi. První smartphone Black Shark byl představen v dubnu letošního roku, jeho nástupce by mohl dorazit zanedlouho.

Stejné vnitřnosti, odlišný design s blikajícím logem

Naznačují to mnohé indicie, zejména produktová karta na webu čínské certifikační autority TENAA. Ta ukazuje nejen samotný vzhled telefonu, ze záznamu je také možné vyčíst některé specifikace. Black Shark 2 dostane 5,99″ displej, 4 000mAh baterii a podporu dvou SIM karet. Rozměry telefonu budou 160 × 75,26 × 8,7 mm.

Oproti první generaci jsou tak změny pouze minimální, velký posun nelze očekávat ani ve výkonu, neboť první model pohání to nejlepší, co je aktuálně na trhu – Snapdragon 845 a až 8 GB RAM. Jedinou odlišnost tak momentálně shledáváme v usedlejším designu zad, tedy alespoň do chvíle, než uživatel zapne RGB podsvícení loga a boků, jak ukazuje následující video.

Xiaomi BlackShark 2 Hands On Video Leaked

Kdy bude Black Shark 2 představen, je v tuto chvíli nejisté, dá se však předpokládat, že s ním bude jeho výrobce cílit na globální trh. Spustil totiž speciální webovou stránku global.blackshark.com, na které je možné zaregistrovat se k odběru novinek o tomto telefonu.

Aktualizováno 19. 10.

Black Shark 2 již zná své datum představení. Premiéra se má odehrát příští úterý 23. října.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments