Sledujte nás na YouTube

Herní klasika Jen počkej, zajíci! je dostupná v Marketu

Pamatujete si na legendární digitální hru Jen počkej, zajíci!, které se stal předlohou sovětský seriál vysílaný v letech 1969 až 1986, a ve které jste v roli vlka měli za úkol chytat vajíčka? Nyní máte možnost si tuto hru zdarma stáhnout do vašeho zařízení s Androidem. Už v minulosti se pro tento operační systém několik klonů téhle legendární hry objevilo, nicméně tento zatím považujeme za nejzdařilejší. Mimochodem, první kapesní herní konzole s touto hrou se objevila už v 80. letech minulého století a stála za ní společnost Nintendo.

-  

Jen počkej, zajíci! (Nu, pogodi) stahujte z Android Marketu (velikost 1,2 MB).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

15 komentářů

 1. mikamika (neregistrovaný)

  je perfektna uz ju davno mam, mi to pripomenulo casy nedavno minule. toto podla mna zabavi ludi co sa narodil pred cca 1980tym rokom.

  jeden funkcny original kus mam doma v obyvacke v policke je to silne retro :)

  kto chce vediet o tych hrach viac tak tu najde dost info [odkaz]

 2. mino (neregistrovaný)

  to uz snad minimalne rok je v merkete

 3. Hmm, to bych mohl prepsat pro Windows Phone :)

 4. s.s.rock (neregistrovaný)

  Ja tedy nevim ja osobne to mam naistalovane od 9.listopadu. ;-)

 5. lofwyr (neregistrovaný)

  Jáj, funkční originál mám v šuplíku a občas nostalgicky kalím :-D

 6. TomasNM (neregistrovaný)

  A je k mani aj chobotnicka???

 7. Pokud byste nekdo dokazal sehnat kompletni grafiku a treba i zvuky k teto hre, tak bych ji klidne naprogramoval pro WP7, to je otazka tak par dnu :)

 8. Lophius (neregistrovaný)

  Je to skvela nostalgia aj ked je newska neaktualna, hra je von uz riadne dlho, ale na markete su aj dalsie ako napr. formula, kuchar, chobotnica – octopus

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *