Domů » Články » gStart pro Smartphone telefony v nové verzi 1.1

gStart pro Smartphone telefony v nové verzi 1.1

Gstart 1.1Freeware aplikace gStart slouží ke změně StartMenu ve vašem Smartphonu. Místo klasického zobrazení vám nabídne maticové ikony. V nové verzi 1.1 byly opraveny některé nedostatky starší verze, implementována byla také podpora pro QVGA rozlišení a přidáno několik nových položek v nastavení programu.

Plnou verzi gStart 1.1 můžete stahovat v naší Download sekci.

Tip: Pokud rádi experimentujete s grafickým nastavením vašeho smartphonu, přečtěte si náš návod na totální změnu StartMenu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

  1. tak tu bohuzel otestovat nemohu, protoze jiz nemam MPxku ale MDA2ku

  2. Po instalaci chci otevrit tento program a pise to Error , tak co ted

  3. Co mas za OS ? Jaky error presne ?

  4. Mam mpx200 WM2003cz , aplikace se nainstaluje , ale kdyz ji chci spustit pres ikonu v menu tak to napise ERROR

  5. hmm tak tohle je zvlastni, delala ti tohle i starsi verze gStartu nebo ta chodila v pohode? Az bude na prijmu nektery z nasich redaktoru, tak se ho zeptam jestli mu na mpx200 gStart bezi a dam vedet.

  6. Starsi verzi gStartu jsem ani nemel , pouzivam abstract start , chtel jsem zkusit i tohle ale pohorel jsem , pokud na neco prijdete tak diky za radu

  7. Vyzkoušel jsem gStart v1.1 na své Moto MPx200 s WM2003 En a bez problému jde spustit. Program stažen z naší download sekce. Ještě zkusím sehnat kamaráda rovněž s MPx200 a zkusit to u něj. Je možné, že se gStart nějak „pere“ s Abstract Startem-zkusit oba odinstalovat a pak nahodit gStart.
    P.S: omlouvám se, že se ozývám tak pozdě, ale jsem teď dost časově vytížen.

  8. Zkousel jsem to i na jine MPx200 WM2003cz a program delel to same po spusteni pres ikonu v menu to napise ERROR

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).