Sledujte nás na YouTube

gStart Menu v plné verzi 1.0

gstart menuNedávno jsme vás informovali v naší bleskovce o zajímavém programu určeném pro změnu nabídky Start s názvem gStart Menu. Tehdy byl program pouze v betaverzi, jejíž hlavní problém byla nutnost manuální úpravy registrů.

Nyní již byl gStart Menu vypuštěn v plné verzi 1.0 s automatickou instalací. Kromě toho byly upraveny některé věci podle připomínek a nápadů uživatelů. Program rovněž přidal plnou podporu pro QVGA displeje. Mírně pozměněno bylo také ovládání: tlačítka [1-9] slouží pro přímé spuštění programů na aktuální obrazovce, tlačítko [0] je vyhrazeno pro přepínání mezi maticovým a položkovým zobrazením, [*] nebo šipka zpět vás přesune o úroveň výše v adresářové struktuře a konečně [#] nebo levé softwarové tlačítko slouží k pohybu mezi stránkami. Program je stále zdarma, proto neváhejte vyzkoušet si změnit hlavní nabídku-změna je život.

Program si stáhnete zde

Oficiální stránky gStart Menu: airfagev.com

Aleš Lalík

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *