GPS2Blue: Proměňte vaše GPS PDA v klasický GPS přijímač

GPSPomocí jednoduché freeware utility GPS2blue můžete proměnit vaše PDA s vestavěnou GPS anténou (a Bluetooth adaptérem) na klasický GPS přijímač, který můžete využít například pro navigaci na notebooku nebo stolním PC. Aplikace je primárně určena pro zařízení Mio A201 a A701, avšak podle informací v diskuzích na internetu funguje i s dalšími PDA vybavenými GPSkou (FSC Loox N…, Acer…). Tento program vám jednoduše umožní přesměrovat data z GPSky v zařízení na port Bluetooth rozhraní. Simply clever! :-)

Aplikaci GPS2Blue můžete stahovat v naší Download sekci, veškerá další informace včetně návodu jak navigaci zprovoznit naleznete na tomto diskuzním fóru. Program se aktuálně nachází ve vývojové verzi 0.5. Pro jeho spuštění na vašem PDA budete potřebovat vývojářské prostředí .NET Compact Framework.

Screenshot:
GPS2Blue 0.5 Freeware

Zdroj: PocketPCthoughts.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    vzdyt to mas v textu bleskovky… promeni klasicke PDA s integrovanym BT adapterem v samostatny BT modul, takze kdyz pda das sparovat s PC pres bluetooth tak ti ho to najde jako BT adapter a muzes jej pouzit pro navigaci i na pc…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *